Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
142 posty 149 komentarzy

monitorpolskisłowian

monitorpolskisłowian - Forum informacyjne http://monitorpolskislowian.iq24.pl ZRÓB COŚ DOBREGO DLA ZWIERZĄT! kotyumagdy.wordpress.com

Seks to droga ku Bogu

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jak rządzić ludzkim stadem? podzielić je, ale nie tak jak politycy, a znacznie głębiej, mocniej… wmówić ludziom że coś co kochają, coś co ich uszczęśliwia jest złe

 Wmawiać im to od niemowlęcia, by przyjęły tę teorię jako swoją własną, by wrosła w nich jak brud w paznokieć. Tak uczyniono z seksem – by człowiek sam ze sobą był w stanie bezustannego konfliktu.

 

 

 

Gdy jedna Twoja część chce miłości, druga czuje strach przed wmówionym w dzieciństwie piekłem, mękami trwającymi przez całą wieczność. Straszą też najwyższe autorytety religijne – Matka Boska nie nie uprawiała seksu, Jezus także, zapłodnienie dokonało się w sposób duchowy a nie fizjologiczny. Męczennicy i święci seksu nie uprawiali. W telewizji można podrzynać gardła, mordować ludzi, ale pokazanie kobiecego biustu budzi zgorszenie i oburzenie prawych, bogobojnych ludzi. Gdzie nie spojrzysz, wszyscy czczeni i zasługujący na niebo po śmierci brzydzili się, bądź rezygnowali z seksu. Ty go jednak pragniesz…

 

Walka z sobą

 

Gdy jesteś w stanie wojny wewnętrznej, nie możesz zaznać spokoju, błogości płynącej z pełnej szacunku zgody z samym sobą. Jesteś skonfliktowany ponieważ ktoś tego chciał, ktoś chciał byś cierpiał i nazywa to czystością, miłością Boga do ludzi. Gdy pragniesz ukojenia, kapłani obiecują Ci je po śmierci pod warunkiem, że całe swoje życie będziesz sam siebie tłumił, co oznacza walkę z samym sobą. Gdy proszą o pieniądze, chcą je teraz… Spójrz jakie to szalone; zamiast tworzyć, tańczyć, kochać, całe życie poświęcasz na walkę ze swymi naturalnymi skłonnościami. Najpierw Cię podzielono, by napuścić jedną część Ciebie na drugą. W efekcie nie masz siły ani mocy, bo wszystko wytracasz na walkę ze swoją seksualnością. Kochający ludzkość Bóg najpierw Ci ją dał, a później rzekomo nie chce byś tej możliwości doświadczania piękna używał… ale skąd wiesz że taka jest wola Boga? powiedział Ci to osobiście, czy może oznajmił Ci to człowiek podający się za jego oficjalnego pośrednika? czy Bóg zatwierdził jego funkcję? nie wiadomo – trzeba wierzyć, bo kto wierzy zyska niebo, a kto wątpi pójdzie do piekła. Czy to nie jest kompletne wariactwo? ktoś podaje się za Twojego pasterza, każe Ci klękać, wyznawać swoje winy, tworzy w Tobie konflikty, podaje Ci wzory do naśladowania – samych cierpiących, umierających w kaźni męczenników, bierze Twoje ciężko zapracowane pieniądze i wysyła je do innego kraju… a co na to Bóg? milczy, ciągle milczy. Zastanawiające.

 

Trzeba wierzyć że ci Panowie Cię nie oszukują. Bo kto nie wierzy, pójdzie do piekła… a jak uwierzysz bezkrytycznie innym Panom twierdzącym że reprezentują Boga? to pójdziesz do piekła – ponieważ wierzyć masz tylko tym mężczyznom, a tamtym już nie, to oszuści. Ale oni też mają swoje święte książki, tradycje, męczenników… ktoś kłamać musi, ale kto? Wariactwo, absolutne, niewiarygodne wręcz szaleństwo. A gdy pojawia się wątpliwość… to znak Szatana. Wiesz że opętuje i niszczy ludzi, bo czytałeś to w gazecie tych Panów, którzy dzięki strachowi przed nim mają wspaniałe życie już tu na ziemi – Ty niestety musisz poczekać do śmierci. Religia to najgenialniejszy sposób na interes życia. Podzielić, zniszczyć siłę, osłabionemu i zrozpaczonemu człowiekowi za pieniądze dać chwilową pociechę… niesłabnący strumień pieniędzy, za którym kroczy władza.

 

Seks godzi Cię z Tobą

 

Gdy pokochasz seks całym sobą, zniknie konflikt wewnętrzny. Staniesz się silny, zjednoczony. Zostanie to nazwane pychą, egoizmem i upadkiem moralnym. Twoi pasterze poczują niepokój, gdyż odczuwając w sobie zgodę i pokój, siłę i moc – nie potrzebujesz już tych ludzi. Sam czujesz w sobie Boga i jego cichy szept w sercu. Czy wiesz jak niepokoi to Twych pasterzy? wizja pójścia do zwykłej pracy, utraty wielkich majątków, władzy i wpływów na całym świecie przeraża, sprawia że drżą ze strachu. Straszą więc Szatanem, upadkiem, zgnilizną moralną, Sodomą i Gomorą. Strach – to strach jest ulubioną bronią przedstawicieli Boga miłości.
Pierwszym objawem przebudzenia jest zmiania postrzegania seksu, cielesności i rozkoszy seksualnej. Nie reagujesz juz jak pies Pawłowa, wmówioną Ci niechęcią i strachem przed bliskością seksualną, a dostrzegasz w niej piękno, miłość i… Boga. Bóg to kreacja, tworzenie, a seks jest reprezentantem tej podstawowej, Boskiej wielkości.

 

Sprawdzianem Twej czystej świadomości będzie coś co oburzy, mocno poruszy i doprowadzi do wściekłości ofiary prania mózgów w dzieciństwie. Poprosisz Boga o to, by dał Ci najlepszy seks jaki istnieje. Poprosisz tylko raz – by pogrążyć się w radosnym oczekiwaniu na Boski prezent, dar który poniesie Cię ku najwyższym szczytom piękna i błogości. Gdy zabawiasz się sam ze sobą, poproś Boga by dał Ci taki orgazm, który oczyści, uwzniośli i uszczęśliwi Twoje życie. A co z ascetami? niech się tłumią, walczą ze sobą, są wolnymi ludźmi, mają Boski dar – rozum, więc muszą decydować komu dać wiarę. Cichemu szeptowi w sobie czy Panom twierdzącym że reprezentują Boga, straszącym piekłem i kaźnią, obiecującymi cuda – ale po śmierci. A zanim do niej dojdzie, trzeba im opłacać życie.

 

Boska natura to orgazm

 

Doświadczenie Boga w medytacji to szczytowe doznanie. Jest ono niezwykle podobne do orgazmu z jedną różnicą – orgazm czujesz w dolnych częściach ciała, a mistyczne doświadczenie w całym ciele. Poproś więc by orgazm przeniósł się z dołu ku górze, by ogarnął całe Twoje ciało i osobowość. By przemienił Cię w lepszego, radośniejszego, bardziej szczęśliwego człowieka. Bez konfliktów, niezgody i perwersji, która jest skutkiem stłumienia swoich naturalnych potrzeb. Im bardziej coś tłumisz, tym bardziej perwersyjny się stajesz. Pojawiają się odchylenia – pedofilia, homoseksualizm, zoofilia. Są one zawsze skutkiem stłumienia podstawowej energii seksualnej, która objawia się w różnym stopniu zaburzona.

 

Nie rób z seksu problemu. Kochaj się i czerp z tego wielką radość, pamiętając o chorobach i możliwości nieplanowanej ciąży. Seks to część życia, jak jedzenie, spanie, śmierć…

 

 

———

 

 

 

Zapraszam na stronę samczeruno, tylko o sprawach damsko męskich. Zachęcam do zapisywania się na newsletter na jej dole; wystarczy wpisać swój meil w biały prostokąt, by być zawsze na czasie. Zachęcam do ściągnięcia mojej książki “Co z tymi kobietami?” jako darmowego e booka KLIK. Jeśli się spodoba, zawsze można dostać ją w każdej księgarni, na terenie całej Polski.

Here is the attachments of this Post
 

źródło- http://3obieg.pl/seks-droga-ku-bogu
 

KOMENTARZE

 • @
  Kundalini tu czuję...

  (Kundalini to wężowa energia o charakterze żeńskim. Przenosi się wraz z rozwojem człowieka ku górze poprzez kolejne czakramy).
 • @Krzysztof J. Wojtas 07:47:40
  Nie popadajmy w paranoje, kobiety tak jak faceci kuszeni są seksem w efekcie są dzieci czyli my wszyscy, tak właśnie znaleźliśmy się w tym świecie.
  A może właśnie o to chodzi by dusze były uwięzione w ludzkich ciałach i tylko wtedy może istnieć ten świat jak klonujemy się za pomocą rozmnażania,kto wie ;-)
 • @monitorpolskisłowian 08:05:25
  Nie podoba mi się stwierdzenie, że dusze są więzione w ciałach. To droga hinduizmu.
  Ewangelia tak tego nie traktuje.
  A jeśli rozważać drogę słowiańską to bliżej do Ewanegeli i w tym kierunku winniśmy prowadzić rozważania.

  Druga sprawa.
  Bardzo brakuje dyskusji o roli kobiety w Cywilizacji Słowiańskiej; seks to tylko element. A przecież należy nakreślić rolę kobiety w obecnych warunkach.
  Swego czasu sądziłem, że n. dyletanci, jeśli są rozsądni wśród nich, to pokuszą się o takie uwagi, zwłaszcza w świetle roli arystokracji i np. Iza, matka 4 dzieci, miałaby wiele dopowiedzenia.
  A tu tylko " o d... Maryni", z zaznaczeniem, że o konkretnej Maryni to nie wolno, bo jej to przeszkadza.

  A u Pana też nie widzę spójnego ujęcia. Walka z KRK nie przyniesie owoców. Żadna walka.
  Czas zacząć budować.
 • Myślę, że pod pojęciem "seks" autor ma również na myśli rozwiązłość
  i baraszkowanie każdy z każdym, byle tylko komuś się zdawało, że kocha, bo jak kocha to seks prowadzi do niebios...

  Równie dobrze można napisać, że seks prowadzi do gabinetu psychiatrycznego, zwłaszcza jeśli się jest seksoholikiem.
 • @Krzysztof J. Wojtas 09:02:23
  "A u Pana też nie widzę spójnego ujęcia. Walka z KRK nie przyniesie owoców. Żadna walka.
  Czas zacząć budować."

  Aby coś zacząć budować to trzeba najpierw się wyzwolić i oczyścić umysł z bajek i kłamstw (żydowskich), które nas więzią.

  Tekst o tyle dobry, że daje inne spojrzenie.

  Brakuje tutaj słowiańskiego spojrzenia.
  Seks jest niezbędnym dla drzewa życia. Nasi przodkowie wiedzieli o tym bardzo dobrze - wnuki / dziadki, są obrazem dziadka. Dziadek widział siebie w swoim wnuku, babcia w swojej wnuczce.
 • @NUS 09:33:27
  Nie neguję wartości tego tekstu tylko próbuję z tego wyłowić to, co wartościowe dla oceny obecnej sytuacji.

  Fakt. Aby zacząć budować trzeba wyzwolić się z okowów obecnej "narracji" myślenia wdrukowanego w nasze umysły medialną propagandą, ale i wychowaniem (także w duchu "katolickim"). Tyle, że nie wolno "wylewać dziecka z kąpielą", czyli potępiać w czambuł wszystkiego.
 • Poniżej jest o co chodzi tak naprawdę w pisaninie tego monitora udającego polskich Słowian.
  Ten film tego monitora bardzo denerwuje i go usuwa.

  http://www.youtube.com/watch?v=__FvpmjIUQc

  A takie pieprzenie o uzdrawiającym seksie pokazuje tylko prymitywizm tego środowiska. Do tego jakieś energie kosmiczne. Wsadźcie se te wasze głupie łeby do pieca, to dopiero dostaniecie energii. Jesteście matoły niedorozwinięte umysłowo. W ogóle nie powinniście zajmować się seksem, żeby nie robić podobnych do siebie niedorozwojów.
  Nota bene, filmiki z wami są w sieci (kiedyś ich kilka obejrzałem), większość z was robi wrażenie pacjentów po szkołach specjalnych.
 • @vortex 10:09:32
  Ten film usunąłem bo straszysz ludzi że jasnowidzenie to rola szatana,tym podobne katolickie opinie ludzi którzy nie mają pojęcia o czym mówią będę usuwał dlatego że sam praktykuje jasnowidzenie i wiem lepiej o temacie z praktyki niż z samych opinii.
  Tylko strach nas ogranicza w walce ze złem,bóg to wiedza,czasem trzeba mieć odwagę i praktykować niż bazować na czyiś opiniach w danym temacie.
  Ja się nie boje szatana opętania itp bzdur by poznać prawdę pójdę tam gdzie strach innych ogranicza,możecie mnie straszyć zsyłać klątwy itp nic na mnie nie zadziała.:-)
 • @vortex 10:09:32
  Z new age nie mam nic wspólnego a jak nie wiesz jak moralnie używać sexu z kobietą to pozostaje ci zdrowotna masturbacja :-)
 • @monitorpolskisłowian 10:41:08
  Jesteś prawdopodobnie medium/pośrednikiem który ułatwia działanie szatana na ziemi (otwiera mu furtkę), więc o ciebie dba. Szkód, strat i nieszczęść doznaje twoje otoczenie. A odłamki tych twoich chorych zabaw polecą na twoje dzieci i wnuki, będziesz przez nich przeklęty i znienawidzony.
 • @vortex 11:05:22
  Nie rozśmieszaj mnie tymi strachami na wróble,po za tym nie mam i nie zamierzam mieć dzieci w tym złowrogim kraju i świecie .
  Szatan jest tu i teraz po co mu furtki.

  Szatana plan B-
  http://www.monitorpolskislowian.iq24.pl/default.asp?grupa=189806&temat=201388
 • @Skanderbeg 15:38:35
  Magia i czary są znane od tysięcy lat, i to działa. Czasem nawet nie trzeba dużego wysiłku, niektóre osoby szybko to łapią. Tylko jest kwestia skąd ta moc jest? (KK zawsze uważał że to jest od szatana) I jakie są dalsze konsekwencje, tego co początkowo jest brane za dobrą zabawę albo za metodę niezwykłego przyśpieszenia kariery. Zazwyczaj są fatalne, jest trochę przykładów w sieci.
  Natomiast współcześni naukowcy z właściwym sobie poczuciem humoru takich fenomenów nie stwierdzają. Powiem ci jak to się odbywa. Najpierw taki fizyk powiedzmy stwierdza, że tego typu zjawiska nie wchodzą w zakres jego dziedziny, więc on nie ma absolutnie zamiaru zajmować się ich badaniem ( i tak stwierdza każdy inny naukowiec). Później przy innej okazji oni stwierdzają, że oni naukowcy nie potwierdzili naukowo występowania tego typu fenomenów, zatem można spokojnie założyć że ich nie ma, należy więc przyjąć, że te różne dziwne opowieści to są tylko wymysły i konfabulacje osób niepoważnych.
 • @vortex 16:13:25
  Mam szacunek dla Pana poglądów; proszę nie wypowiadać się na temat czarów,jasnowidzenia,czy cudów.
  Naraża się Pan na śmieszność.
 • @vortex 16:13:25
  Coś dla ciebie vortex
  http://monitorpolskislowian.neon24.pl/post/96782,poznaj-wiek-swojej-duszy
 • --------------- ech życie
  -http://jan.bodakowski.salon24.pl/368173,przemoc-i-sex-nieznane-historie-swietych-katolickich
 • @Skanderbeg 18:50:27
  --- schizofrenia klasyczna :)) nieprawdaż ?! :))
 • @monitorpolskisłowian 17:36:35
  /// http://monitorpolskislowian.neon24.pl/post/96782,poznaj-wiek-swojej-duszy ///

  Otóż to.

  (2) On przywołał dziecko, postawił je przed nimi i rzekł:
  (3) Zaprawdę, powiadam wam: Jeśli się nie odmienicie i nie staniecie jak dzieci, nie wejdziecie do królestwa niebieskiego.
  Mat. 18 - Biblia Tysiąclecia

  (3) W odpowiedzi rzekł do niego Jezus: Zaprawdę, zaprawdę, powiadam ci, jeśli się ktoś nie narodzi powtórnie, nie może ujrzeć królestwo Bożego .(4) Nikodem powiedział do Niego: Jakżeż może się człowiek narodzić będąc starcem? Czyż może powtórnie wejść do łona swej matki i narodzić się? (5) Jezus odpowiedział: Zaprawdę, zaprawdę, powiadam ci, jeśli się ktoś nie narodzi z wody i z Ducha, nie może wejść do królestwa Bożego. (6) To, co się z ciała narodziło, jest ciałem, a to, co się z Ducha narodziło, jest duchem.
  Jana 3 - Biblia Tysiąclecia

  /// Biedni ci którzy wzięli autorytet za prawdę zamiast prawdę za autorytet. ///

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY