Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
142 posty 149 komentarzy

monitorpolskisłowian

monitorpolskisłowian - Forum informacyjne http://monitorpolskislowian.iq24.pl ZRÓB COŚ DOBREGO DLA ZWIERZĄT! kotyumagdy.wordpress.com

Żydłacki fanatyk ks. Ryszard Staszak tępi słowiańskie symbole na Ślęży

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Pod naciskiem fanatyka nadjordańskiej dżumy ks. Ryszarda Staszaka w Domu Turysty PTTK na Ślęży usunięto z miejsca widocznego dla turystów replikę posągu Świętowita

Pod naciskiem fanatyka nadjordańskiej dżumy ks. Ryszarda Staszaka w Domu Turysty PTTK na Ślęży usunięto z miejsca widocznego dla turystów replikę posągu Świętowita. Posąg został tam umieszczony 27 września 2010 roku. Przypominał on turystom i pracownikom Domu Turysty pogańską tradycję Świętej Góry Ślęży.

.
Przez tysiąclecia Ślęża była jednym z najważniejszych miejsc pogańskiego kultu Słowian Zachodnich. Po sprowadzeniu na nasze ziemie nadjordańskiej dżumy mściwy buldożer jahwizmu niszczył święte słowiańskie miejsca kultu. Już na początku  XII wieku żydłactwo na Ślęży wybudowało klasztor augustianów, który na szczęście błyskawicznie podupadał i przeniesiono go do Wrocławia. W połowie XIX wieku żydłacy postawili na szczycie Ślęży żydo-katolicki kościół pw “nawiedzenia” żydówki Miriam. Od tego czasu Święta Słowiańska Góra jest non stop okupowana przez żydłactwo. Lokalizacja żydłackiego kościoła na Ślęży okazała się przy tym zwyczajną klapą. Zbyt wielu chętnych do wspinania się na Ślężę w celu celebracji żydłackich guseł nie było. Z tego powodu żydo-katolicki kościół podupadł  i stał się nieomal ruiną.

Na nieszczęście żydo-katolicki fanatyk ks. Ryszard Staszak postanowił uaktywnić żydłactwo, aby na Ślęży utrwalić nadjordańskie piętno. Zamierza on odremontować żydłacki kościół łżąc przy tym, że pogańska Ślęża to “góra maryjna”.

 http://www.sleza.info/odbudowa/napisali-o-nas/72-gosc-niedzielny-28-lipca-2013

 

Ten fanatyk naciąga naiwne owieczki – renegatów słowiańszczyzny – na kupowanie “cegiełek” na remont żydłackiego domu guseł i symbolicznego kanibalizmu. Organizuje też noce sylwestrowe i noce “św Jana” (żydłacka parodia podszywająca się pod słowiańską Kupalnockę), aby intensyfikować żydłacką okupację i profanację Ślęży.

.
Żydokatolicki fanatyku – nasza Święta Ślęża jest górą pogańską, słowiańską, a nie żydłacką. Nigdy nie będzie ona górą jakiejś żydówki.

Aby zażydzanie nadjordańskimi gusłami Ślęży zintensyfikować żydłactwo wynalazło nowy rodzaj żydo-katolicyzmu – żydo-katolicyzm wyczynowy. Jedną z jego dyscyplin jest wyczynowa “droga krzyżowa” z Wrocławia na Ślężę.
http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/790207,szli-cala-noc-w-ekstremalnej-drodze-krzyzowej-z-wroclawia-na-sleze-zdjecia,id,t.html?cookie=1
W tym miejscu proponuję żydo-katolickim fanatykom ustanowienie rekordu świata w wyczynowej drodze krzyżowej – idźcie do Jerozolimy. Na piechotę. I nie wracajcie…

Rzymska szubienica okupuje naszą Świętą Ślężą. Shańbiła ją symboliką obcych żydowskich guseł i zabobonów. I uzurpuje sobie wyłączne prawo własności nad naszą Świętą Górą. Choć nadal na Ślęży znaleźć można pozostałości prastarego słowiańskiego kultu.

 

Okupacja Ślęży przez watykański odprysk nadjordańskiej dżumy nasiliła się do tego stopnia, że jej urzędnik, żydłacki klecha Ryszard Staszak narzuca Domowi Turysty, jakie symbole mogą tam stać, a jakie nie. Symbole żydowskie mu nie przeszkadzają. Wręcz przeciwnie. Te czci i szanuje. A nasze własne, słowiańskie symbole są przez niego tępione.

Ryszardzie Staszaku, mściwy żydłaku, fanatyku rzymskiej szubienicy – won ze Ślęży. Nie masz do niej, renegacie i zaprzańcu żadnego prawa. To jest nasza pogańska Święta Góra. Wy macie wasze “święte” miejsca nad Jordanem. I tam się wynoście. Przestańcie plugawić naszą Świętą Słowiańską Ziemię jakimiś obskurnymi gusłami rodem znad Jordanu.
.
opolczyk

 

.

ps. Na adres parafii fanatyka Ryszarda Staszaka (kancelaria@parafiasulistrowice.pl) wysłałem maila zatytułowanego “Łapska precz od naszej Ślęży!

Treść maila stanowił ostatni akapit powyższego tekstu oraz dołączony link.

“Ryszardzie Staszaku, mściwy żydłaku, fanatyku rzymskiej szubienicy – won ze Ślęży. Nie masz do niej, renegacie i zaprzańcu żadnego prawa. To jest nasza pogańska Święta Góra. Wy macie wasze “święte” miejsca nad Jordanem. I tam się wynoście. Przestańcie plugawić naszą Świętą Słowiańską Ziemię jakimiś obskurnymi gusłami rodem znad Jordanu.”

Info- http://opolczykpl.wordpress.com
 

KOMENTARZE

 • "idźcie do Jerozolimy. Na piechotę. I nie wracajcie"
  O tak powinno być bo się szaro gęsią i nie szanują lokalnych tradycji.
  Wszystko chcą sobie przywłaszczyć
 • @trybeus 19:03:41
  Uzasadnienie jakie masz kłamco?
  Co cie boli prawda ?
 • @trybeus 19:03:41
  Nadużyciem jest chamskie zachowanie krzyżaków co to nie szanują słowiańskiej historii.
 • @NUS 19:16:37
  Dokładnie NUS!
 • @monitorpolskisłowian 19:14:48
  ...uzasadnienie jest proste..chamstwo i epitety już w samym tytule...a reszta to rzygowiny naprutego, starego fanatyka ...EOT
 • @trybeus 19:26:22
  Jeśli to twoje argumenty to tyle co czyste oszczerstwa ,nie potrafisz merytorycznie uzasadnić manipulując faktami ,jesteś tanim trollem z marginesu a może się przyda?:-)

  Proceder werbowania agentów/ trolli w sieci
  http://monitorpolskislowian.neon24.pl/post/100938,proceder-werbowania-agentow-trolli-w-sieci
 • @trybeus 19:26:22
  "żydłacki" jest chamskim epitetem?
  A to dlaczego czyżby KRK zerwał więź z "starszymi braćmi w wierze"?
  Kiedy to porzuciliście żydowskie pisma dla Was "święte"?

  Czy usuwanie wszelkich śladów o słowiańskiej, pogańskiej historii nie jest chamską agresją syjonistycznych najemników?

  Dlaczego nie szanujecie historii i wiary innych ludzi? Czyż nie dlatego, że Wasza "święta" żydowska księga nakazuje Wam szerzenie Waszej żydowskiej wiary?
 • Piszesz bardzo ostro, choć piszesz prawdę, może to boleć watykańczyów
  Ślęża jest górą świętą, która miała to szczęście, że nie została zniszczona przez najeźdźców niemieckich pod wodzą Kazimierza Mnicha i ich późniejszych następców. Tak stało się z najświętszym miejscem w Polsce Łyścem, gdzie postawiono klasztor, czcząc w nich trzech Bogów. Pogodę, Śwista, Pośwista, czy też Boga Ojca, Ducha Świętego i Jezusa.
  Ślęża a także otaczające ją wzgórza były miejscami świętymi już za bytności na naszej ziemi Celtów. Niedźwiedź, Pielgrzym to ich rzeźby.
  Ludzie niedouczeni, zmanipulowani z pewnością zanim pomyślą zgłoszą naruszenie ich uczuć religijnych. Pni dość ostro reagują na naruszenie ich prawa do nieużywania rozumu i błogostanu jaki daje brak poznawania wiedzy. Ich religia nie jest wiarą ojców, jest narzuconą nam politycznie kulturą ludu pasterskiego, Izraelitów, zmodyfikowaną w Rzymie a później poprzez dostosowywanie i akceptację świąt, rozumienia świata do wierzeń ludów Europy.
 • @NUS 19:41:46
  ..nie napinaj że sie tak człowieku... ilu was jest tych pogan w Polsce ..można to zaliczyć do egzotycznego folkloru, a ty tutaj się podniecasz...nie wiem czy Koła Gospodyń Wiejskich w całej Polsce by was czapkami nie wytłukły...nie róbcie z siebie błaznów większych niż jesteście..był chrzest Polski ?...był ...to se wsadźcie palec do.......pozdrawiam niepoprawnie

  ps wystrugacie se nowy , drewniany pal..cóż za filozofia..jak nie umiecie to wam wystrugam ...dajcie znać
 • @NUS 19:16:37
  NUS nie przesadzaj, Krzyżacy nie szanowali historii Bałtów, jak najbardziej bliskich nam sąsiadów, Jednak Bałtowie to nie Słowianie, już w Średniowieczu się nie rozumieliśmy i w tym okresie . Krzyżaków na ziemie Prusów zaprosił zmanipulowany zarówno wiarą w czystość intencji rycerzy, co bronili ziemi świętej jak i zgermanizowanej (dziś byśmy ją nazwali folksdojczką) księżnej śląskiej. I tak naprawdę, mimo tego, że w doskonałych zbrodniach rycerzy Maryi, bo czym nazwać rozprucie brzucha, przyczepienie do drzewa jelit ofiary i kazanie jej biegać wokół tegoż drzewa aż jelit zabraknie (autentyczna historia z rugowania Prusów, nie prusaków, z Żuław) to jednak myśmy im pomagali i dawaliśmy immunitet w ich zbrodniczych działaniach. Dopiero gdy podporządkowali sobie Prusów, nie wymordowali, podporządkowali i gdy zniszczyli egzystencję ludu Sudowi obudziliśmy się i zniszczyliśmy ten zakon, jednak innym pozwalamy dziś działać. Zakon jest to siła międzynarodowa, podporządkowana wyłącznie Papieżowi, realizująca zadania dalekie od naszych celów. Przykładem może być zakon Bennonitów, wygnany z Polski za szpiegostwo na rzecz Prus, który powrócił jako zakon redemptorystów szerzących "katolickie słowo" z nadajników zainstalowanych na ziemiach prawosławnej Rosji.
 • @trybeus 20:22:25
  Nie liczy się ilość tylko jakość.
  W przyrodzie jest obowiązujące prawo rozkładu normalnego.
  Jeszcze doczekamy czasu sprawiedliwości, że żydowskie bajki będą wyśmiewane nawet przez dzieci.
  Nawet Wasz Jezus w Waszych żydowskich bakach wspomina o tym że wąska jest droga i wielu będzie zdziwionych.
  Liczy się prawda, uczciwość, a nie większość.
 • @trybeus 20:22:30
  Mylisz się bardzo, ci których nazywasz poganami to Polacy, szanujący wiarę i kulturę ojców, wielu z nich to katolicy, tyle, że rozumiejący ile w katolicyzmie nasi ojcowie (też przecież katolicy) swej wiary i kultury zapisali rozszerzając i dostosowując obcą nam kulturę ludu pasterskiego, Izraelitów do naszego rozumienia świata. Polacy to szanują, folks-watykańczycy nie mogą, gdyż oni muszą realizować z góry zadane im cele.
 • @Zawisza Niebieski 20:24:52
  Dla mnie "krzyżacy" to nie zakon NMP osiedlony na północy Polski, ale sekta wierząca w bajki żydowskie, posługująca się symbolem krzyża.
 • @trybeus 20:22:25 wystrugaj i wsadż go sobie w dupę
  Kołtunie nie rozumiesz o czym mowa?Nie zadzieraj koszuli jak cię nie pierdolą.
 • @NUS 20:39:58
  To co powiesz o innych zakonach, Jezuitach co doprowadzili nas do utraty Podlasia, Wołynia...To ich polityka przypisania ludu prawosławnego pod władzę papieża doprowadziła do wojen kozackich. Co powiesz o redemptorystach, których katolicki głos w każdym domu szanują prawosławni, pozwalając na ziemiach Rosji instalować nadajniki? Krzyżacy to rycerze NMP, redemptoryści to czciciele Matki Boskiej Nieustającej Pomocy, a co to znaczy, rozstrzygnij sam.
 • Co to ma być?
  Przestań obrażać uczucia Polaków i Katolików!
 • --------- weszłam boso :) na ŚWIETĄ GÓRĘ SŁOWIAN
  ---/ boso też, zeszłam -masaż stóp - energią góry /---------KRÓTKO !! ZWOŁUJEMY SIĘ ! każdy przyjeżdża z młotkiem ! i rozbieramy cegła po cegle DZIEŁO NAJEZDZCY/kościół w środku jest pusty !! WYKOPALISKA wszak tam trwają !


  ---my SŁOWIANIE mamy PRAWO !! do WŁASNEGO a ukradzionego przez NAJEZDZCĘ !!! MIEJSCA KULTU !!!!!!!!!!!

  należą się nam też !! DOTACJE UNIJNE !! na konserwacje tegoż ! POTRZEBA kilku osób aby w świetle prawa polskiego ! zarejestrować KOŚCIÓŁ SŁOWIAŃSKI bądz inną nazwę nadającą OSOBOWOŚĆ PRAWNĄ !

  -------- GDZIE i KIEDY ?? trzeba stawić się ?! może przybędzie kilka tyś.Polaków SŁOWIAN z młotkami !
 • @ninanonimowa 22:56:16
  //zarejestrować KOŚCIÓŁ SŁOWIAŃSKI bądz inną nazwę nadającą OSOBOWOŚĆ PRAWNĄ//

  - Sekty nie wolno rejestrować bo to z kościołem nie ma nic wspólnego!
 • @Mind Service 23:07:25
  --- głupiś jak but ----MY TU BYLIŚMY i JESTEŚMY --od zawsze !! to nasza słowiańska ziemia !! ty jedz pod palmy i piasek pustyni !! w Polsce ani jedno i drugie nie występuje !!
 • @ninanonimowa 23:15:01
  http://bialczynski.wordpress.com/slowianie-tradycje-kultura-dzieje/wielka-zmiana-w-polsce-i-na-swiecie/sleza-czyli-o-mocy-swietej-gory-slowian-o-slowie-i-o-wierze-przyrodzoney-slowianskiej-o-rodzimowierstwie-polskim-oraz-o-wydawnictwie-slowianskie-slowo/
 • @trybeus 20:22:25
  Ty trybeus należysz do tych osób na portalu, którzy nie powinni tu zabierać glosu.
  To dzięki takim kato-talibom jak ty dochodzi do eskalacji wypowiedzi.

  W komentarzach jest kilka sformuowań, ktore mnie ranią ale wiem, że mamy to na własne życzenie. Skrajny brak tolerancji prezentowany przez kato-talibow jak ty, zawsze skutkuje podobnymi zachowaniami.
  Potem ja, jako normalny katolik, muszę czytać różne obelgi.
  Dzięki wam, SuperHiper kato-talibom.
 • @Mind Service 23:07:25
  Lecz się. Kościół to zgromadzenie wiernych.
  Wierzyć można nawet w UFO, czy krasnoludki.
  Taka wiara ma większy sens niż wiara w żydowskie bajki.
 • @Zawisza Niebieski 21:24:00
  Nie ważne jak się nazywają.
  Wszystkie sekty mające swoje źródło w żydowskich bajkach, posługujące się symbolem krzyża są dla mnie krzyżakami.
 • "Opolczyk" ;-)
  Dla pelniejszego zrozumienia artykulu nalezaloby dodac, ze jego autorem, podpisujacym sie nickiem "opolczyk", jest niejaki Andreas Szubert zamieszkaly w Republice Federalnej Niemiec.

  W artykule pod linkiem:

  http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=2&t=15355&start=0&hilit=Szubert

  mozna obejrzec zdjecie Pana Szuberta z jego mentorem o nazwisku Peter Bein, w trakcie odprawiania jakichs staroslowianskich obrzadkow.
 • @Polish Rider 08:26:31
  ha ha ha dobra robota...a jednak opolczyk to kryptożydłak:))))))))))))


  http://grypa666.files.wordpress.com/2011/10/p10003281.jpg?w=700&h=525
 • @Polish Rider 08:26:31
  ..że A Szubert to wiedziałem od dawna ale jarmułkę to ubrał, aby pewnikiem zadrwić z żydłaków :)))))))))))))))))))))))))) ha ha ha
  .pozdrawiam niepoprawnie
 • @Polish Rider 08:26:31
  knockout ! :)))
 • @NUS 08:09:07
  Ty nie odróżniasz kościoła od sekty. Dokształc się
 • @xmas 09:54:25
  ..he he ...zgadza się poszedł na dechy ...kto rzuci ręcznik ???:)))))))))))) pozdrawiam niepoprawnie
 • -----------------młodzież odwraca się od fałszywego kościoła
  ---DOKĄD MA PÓJŚĆ ta rozczarowana młodzież ?? ta !! przyszłość Narodu - co może być złego w powrocie do tradycji słowiańskiej ?
  niby komu ?? ma stać się krzywda ?? BOGOM ?? nie sadzę !

  --- niczego na siłę już się nie zatrzyma !! ŚWIAT POSZUKUJE PRAWDY --

  http://popotopie.blogspot.co.uk/2013/07/tajna-wiedza-naukowcow-kto-tai-przed.html
 • @Mind Service 09:55:13
  Sam się dokształć.
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Ko%C5%9Bci%C3%B3%C5%82_%28organizacja%29

  "Kościół – organizacja utworzona przez wspólnotę religijną i duchowieństwo określonej religii, kierująca się doktryną religijną, posiadająca ścisłe normy kultu religijnego, moralności i własne zasady prawne.

  Kościół w Polsce

  W Polsce mianem tym potocznie (w znaczeniu stosowanym w teologii chrześcijańskiej) określa się wspólnoty chrześcijańskie, choć termin ten współcześnie może się odnosić do wszystkich możliwych organizacji wyznaniowych (zarówno chrześcijańskich jak i niechrześcijańskich)[1].

  Prawną rejestracją organizacji wyznaniowych na terenie RP zajmuje się minister właściwy do spraw wyznań religijnych oraz mniejszości narodowych i etnicznych, prowadząc Rejestr kościołów i innych związków wyznaniowych oraz Wykaz kościołów i związków wyznaniowych działających na podstawie odrębnych ustaw. Wspomniana rejestracja stwarza umocowania prawne – umożliwia związkowi występowanie w obrocie gospodarczym i wchodzenie w stosunki cywilnoprawne (w tym finansowe). Dokonanie rejestracji nie jest zupełnie konieczne jeśli chodzi o swobodę odbywania praktyk religijnych. Obowiązujące prawo gwarantuje każdemu wolność wyznania, głoszenia i sprawowania kultu religijnego (bez różnicy czy wyznanie jest formalnie zarejestrowane czy też nie). Wolność wyznania gwarantuje Ustawa z dnia 17 maja 1989 r. o gwarancjach wolności sumienia i wyznania (Dz. U. z 2000 r. Nr 26, poz. 319)."

  Samych sekt chrześcijańskich jest w bród.
  Ale może masz jakąś lepszą definicję?
 • @ninanonimowa 10:55:38
  http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/f/fb/Mantegna_Tarocchi_E23%2C_Rhetorica.jpg/200px-Mantegna_Tarocchi_E23%2C_Rhetorica.jpg Myślę że stosowanie określeń jak: nadjordańska dżuma, jahwizm, żydłak w takiej ilości powoduje efekt odrotny do zamierzonego. Skutek to brak dyskusji na temat wynikający z treści wpisu.
  To jest tekst na poziomie której klasy? Co on mówi o nadawcy? Czy to nie przechodzi także na całe tzw. środowisko?
  // Ryszardzie Staszaku, mściwy żydłaku, fanatyku rzymskiej szubienicy – won ze Ślęży. Nie masz do niej, renegacie i zaprzańcu żadnego prawa. To jest nasza pogańska Święta Góra. Wy macie wasze “święte” miejsca nad Jordanem. I tam się wynoście. Przestańcie plugawić naszą Świętą Słowiańską Ziemię jakimiś obskurnymi gusłami rodem znad Jordanu. //
 • @trybeus 10:01:55
  Z czego się cieszysz?
  Z tego że robią Was w konia?
  Tak od wieków. Najpierw daliście sobie wmówić wiarę w bajki żydowskie i teraz na każdym kroku Wami kręcą.
  Efektem tej wiary jest odwieczna walka z heretykami, żydami, muzułmanami itd.
  To się nazywa podjudzanie czyż nie?
  Kto na tym korzysta czyż nie ci co podjudzają?
  Zatem zamiast wierzyć w bajki podziękujcie im i problemy znikną.
 • @mirakles 11:13:35
  -ZGADZAM się ! wojna religijna - ostatnia rzecz jakiej Polacy potrzebują --rzeczywiście taki język, może bardzo zaszkodzić - niemniej jednak ksiądz musi zrozumieć , że akurat na Ślęży TO ON ! jest intruzem i dla dobra Polaków w tym miejscu -MUSI ODPUŚCIĆ po prostu MUSI !!
 • @ninanonimowa 15:46:28
  " dla dobra Polaków w tym miejscu -MUSI ODPUŚCIĆ po prostu MUSI !!"

  On jest na etacie.
  Dba o interes swojego chlebodawcy.
  Ale niech się chlebodawca nie dziwi gdy ludzie będą się domagać usuwania krzyży.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY