Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
142 posty 149 komentarzy

monitorpolskisłowian

monitorpolskisłowian - Forum informacyjne http://monitorpolskislowian.iq24.pl ZRÓB COŚ DOBREGO DLA ZWIERZĄT! kotyumagdy.wordpress.com

Co powinieneś wiedzieć o strategii USA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wszystko to nazywa się dziś wojną z terroryzmem, choć w klasycznym ujęciu tego zjawiska byłoby raczej istotą jego definicji.”

  „Raport Nety Crawford z Uniwersytetu w Bostonie wskazał, iż realne koszty – licząc od 2001 roku – to co najmniej 4,4 bln. dolarów.”

„Georoge W. Bush uruchomił machinę wojenną, której koszt przekroczył już prawdopodobnie skalę wydatków jakie USA poniosły na udział w drugiej wojnie światowej.

Od czasu niesławnych rządów George’a W. Busha Stany Zjednoczone prowadzą najbardziej osobliwą wojnę – z terroryzmem. Nie jest to wojna wypowiedziana żadnemu państwu, a definicja terroryzmu stała się wysoce uznaniowa. Jak pokazała praktyka zaatakowany może zostać każdy kraj, rząd, region, obywatel/ka czy obiekt. Od inwazji na Afganistan czy Irak, przez rozstrzeliwania przypadkowych przechodniów z helikoptera w Bagdadzie czy bombardowania ceremonii weselnych w Jemenie, aż po próbę obalenia rządu w Syrii  – wszystko to nazywa się dziś wojną z terroryzmem, choć w klasycznym ujęciu tego zjawiska byłoby raczej istotą jego definicji.

Kto i po co potrzebuje wojny z terroryzmem i jak na tym zarabia ?Wszystko wyjaśnia ten krutki amatorski  film dokumentalny.

monitorpolskisłowian.iq24.pl

KOMENTARZE

 • Wojna przeciwko UE
  -
  Nie zapominajmy, że USA są zmuszone prowadzić także wojnę przeciwko UE, której waluta byłaby w stanie zastąpić dolara w jego funkcji waluty światowej. Imperium zawsze odpowiada wojną

  - http://marucha.wordpress.com/2014/09/08/obama-destabilizuje-europejska-gospodarke-sankcje-poglebiaja-recesje/#comment-411711

  na atak na jego walutę, Irak i Libia są tego znakomitymi przykładami. O tym, że kijowski Majdan był wymierzony przede wszystkim przeciw Europie, to świadczy dzisiejszy kurs dolara do euro 1,2. Tak dobrze już dawno nie stał.

  Jak wiemy zdecydowały się USA na mniejsze zło i raczej dokonują podbojów na rzecz Chin, jak choćby chińskiej bazy surowcowej w Afganistanie. Wyda się to może komuś naciągnięte czy zgoła absurdalne, to trzeba przypomnieć, że parobki z Waszyngtonu muszą tak samo wykonywać polecenia MWF jak te z innych krajów. Na tym etapie zależności, t.j. 100 lat po FED interes USA nie odgrywa żadnej roli, jeśli nie jest jednocześnie interesem MWF.

  Używam pojęcia MWF z dwóch względów, a - jest oficjalnym określeniem MFW (ang. IMF), b - chyba najlepiej określa siły decydujące o procesach, całkiem niezależnie o takich uznanych od Monteskiusza tworów jak ustawodawstwo, egzekutywa i sądownictwo. Te ostanie mogą być jedynie narzędziami MWF.

  Jedynie dla odwrócenia uwagi wbija się młodzieży od wieków te teorie, ale jak to podsumował S. Zarlenga "The Lost Science of Money", dawna wiedza została utracona. Okazuje się, że postęp może oznaczać także postęp głupoty, co przeżywamy. W końcu jest też coś takiego jak "paraliż postępowy", a ten można też diagnozować, bowiem nasze społeczeństwa są zarażone syfilisem, syfilisem globalizacji.

  - http://pppolsku.blogspot.com/2012/03/lexde.html#Globalizacja

  Także czwarty element, propaganda, podlega globalizacji

  - http://pl.wikipedia.org/wiki/Project_Syndicate#Cz.C5.82onkowie_Project_Syndicate_w_Polsce

  w ten sposób można zidentyfikować emisariuszy globalizacji będących na usługach MWF, jak widać także "transformacja ustrojowa" w Polsce była ich dziełem.
 • @Pope Nimrod 03:07:50
  BIS w Bazylei nie jest żadnym niemieckim bankiem,
  -
  a cóż dopiero nazistowskim. Został założony m.in. do celów regulacji repracji wojennych Niemiec po I Wojnie. Stąd słowo "settlement" w nazwie banku.

  W czaisie II Wojny służył do transferu lichwy (nazwywanej procentem) przez III Rzeszę na rzecz jej kredytodawców, bowiem III Rzesza była praktycznie przez całą wojnę finansowana przez MWF, której siedzibą jest CAŁY świat

  - http://pppolsku.blogspot.de/2012/03/lexde.html#MWF

  dlatego też naziści dbali o przestrzeganie reguł gry MWF i płacili regularnie przypadającą lichwę, także dzięki temu, że tysiące niewolników wypracowały tę lichwę. Jeśli przy tym Izraelici stawali się ofiarami tej lichwy czy rabunku, to można czytelnika uspokoić, profit ciągnęli z tego też, a właściwie głównie Izraelici bogato reprezentowani w MWF. Jeśli Nałkowska o tzw. holokauście

  - http://pppolsku.blogspot.com/2012/03/lexde.html#HoloSamo

  utrzymywała "Ludzie ludzie zgotowali ten los", to myliła się nico, bowiem "żydzi żydom zgotowali ten los", co potwierdzają także inne fakty.

  - http://marucha.wordpress.com/2013/10/29/kolaboranci-zydowscy-w-czasie-ii-wojny-swiatowej-9/

  BIS jest nazywany bankiem centralnym banków centralnych i to wskazuje na jego wiodącą rolę w świecie finansów MWF. Wg. mego doświadczenia pieniądz, z uwagi na swą uniwersalność, nigdy nie był narodowy, tylko międzynarodowy. BIS jest niezwykle ważnym organem MWF

  - http://pppolsku.blogspot.com/2012/03/lexde.html#BIS

  stąd z niego wywodzą się standardy bankowe, jak choćby ostatni Byzylea III, który ma rzekomo zapobiec nadmiernym spekulacjom banków, chodzi m.in. o wysokość rezerw pieniężnych. Te standardy z BISu mają wartość prawa dla banków i krajów, co wskazuje na faktyczną strukturę władzy krajach świata

  - http://pppolsku.blogspot.com/2012/03/lexde.html#Demokracja

  demokratycznych nie wyłączając. To jest też uzasadnienie, dlaczego tzw. legislatywa, judykatywa i egzekutywa mają taki operetkowy charakter w krajach tzw. demokracji. Te parę uwag ułatwi odpowiedzieź na pytanie: "Kto rządzi ?"

  Naturalnie cała wypowiedź P. NImroda bazuje na rzetelnych danych.
 • @Pope Nimrod 03:07:50
  Użyłem określenia "żadnym niemieckim bankiem" świadomie, chociaż P. Niemrod pisze wyraźnie o "ex-Nazi bank", aby zapobiec skojarzeniu z RFN, nie ma bowiem dziś żadnych NIemiec, tylko RFN.

  Słusznym jednak jest, że wiele kluczowych bankierów MWF wywodzi się z terenów niemieckich: Rotszyld, Warburg, chyba też Kuhn, Loeb i Lehman, Lehman Brothers został w roku 2008 zbankrutowany.
 • USA
  prowadzi również wojnę której celem jest odcięcie Europy od surowców energetycznych tak aby sobie ją w ten sposób podporządkować.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY