Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
142 posty 149 komentarzy

monitorpolskisłowian

monitorpolskisłowian - Forum informacyjne http://monitorpolskislowian.iq24.pl ZRÓB COŚ DOBREGO DLA ZWIERZĄT! kotyumagdy.wordpress.com

Po cholerę nam wojsko skoro władza sama sprowadza wroga?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Islamizacja Polski,media kłamią ,władza kłamie,czas się zjednoczyć patrioci i chrześcijanie

Po cholerę nam wojsko skoro władza sama sprowadza wroga do kraju?
Islamizacja Polski,media kłamią ,władza kłamie,czas się zjednoczyć patrioci i chrześcijanie,akcja wlepka.

Nie mając dostępu do telewizji i radia nie mamy jak przekazywać rodakom prawdziwych informacji ale mamy w pobliżu miejsca gdzie co niedziele jest zgromadzenie Polskich rodzin,kościoły! są wszędzie w Polsce

Zanim Polacy zostaną kompletnie ogłupieni w TV,radio,gazety,portale internetowe itd.że Islam to religia pokoju ,a imigranci uciekają przed wojną,Zacznijmy coś robić zanim kościoły zamienią się w meczety a bestialski Islam narzuci nam swoje bestialskie prawa przyzwalające na mordy w imię swojego boga przeciw niewiernym.

To takie proste, prawie każdy kto ma komputer ma też i drukarkę i jest w stanie z domowego budżetu przeznaczyć kilka złotych na papier samoprzylepny-wodoodporny by otworzyć swoją mini drukarnie i przekazywać informacje za pomocą akcji wlepka na swoim terenie zamieszkania.

Drodzy Polacy obudźcie się ,zjednoczmy się zanim będzie za późno,jeśli nie zdajecie sobie sprawy z problemu o którym mowa zobaczcie co dzieje się w innych krajach które przyjęły wilka w owczej skurzę ,poszukajcie w internecie jak niby pokojowi imigranci uciekający przed wojną atakują ludność i Policje narzucając swoje prawa Islamu i walcząc w jego imię, są zdolni zabijać swoich członków rodziny za nie przestrzeganie praw swojego wyznania to co dopiero będą robić z Polakami!!!

Jestem Patriotą pracującym za najniższą krajową i nie stać mnie na taki luksus jak dzieci,pseudo imigrant dostanie w Polsce kilka tyś euro na rodzinę i nie musi pracować,stanowczo się temu przeciwstawiam i mam nadzieje że i wy to zrobicie.

Sama taka akcja zjednoczy Polaków ponad podziałami,i w przyszłości będziemy lepiej zorganizowani na zagrożenia dla Polski i Polaków gdy Policja i wojsko Polskie nie będą reagować na zagrożenia pod rozkazami tego wrogiego rządu Polski.
TheAspartam

Kopiować rozpowszechniaćPolaku bądź gotów zadbać o bezpieczeństwo swojej rodziny! ISLAMIZACJA EUROPY!!!
http://monitorpolskislowian.iq24.pl/default.asp?grupa=189706&temat=427455

KOMENTARZE

 • @AUTOR
  Popieram. Tylko kto nami pokieruje? Proszę o dyrektywy.
 • niestety, Owsiak zrobił młodym ludziom wodę z mózgu...
  I o to chyba chodziło w tym całym "róbta co chceta". To było to przygotowanie na to co teraz właśnie do Polski się zbliża.
  Tolerancja, najpierw na rozkradanie Polski, teraz na wybicie Polaków, bo o to w tym wszystkim chodzi. Jak już muzulmanie zrobią porządek z zapsutą do cna Europą, to potem się ich zalatwi głodem, tak że będą sami siebie zżerać. Przecież oni żyją z tego co dostaną. Jak zniszczą Europę to pójdą na Rosję. Putin dobrze o tym wie. Wiele razy zwracał się do Polaków, ale Polacy to by go gołymi rękami... Tak pizwolilismy sobie zrobić wodę z mózgu. Teraz zostaniemy sami, sam na sam z muzulanami.
 • Wojsko istniejace w Polsce to atrapa wojska. Składa się zbezmyślnych sługusów
  i części prawdziwych wojskowych, a jako całość jest odzwierciedleniem polskiego społeczeństwa, zdegenerowanego i zepsutego do szpiku kości.

  Nie rozumiem jak wojsko może sobie pozwalać na niszczenie Kraju. Czy oni nie widzą że to jest atak an suwerenność Polski, na jego tkankę ludzką? Widzą, widzą, tyle, że na stołkach siedzą sługusy okupantów.
  A pozostali nic nie robią, nie dają rady wyzwolić z siebie tego pozytywnego działania do którego zostali powołani. Dziwne jest to, że nawet zwykli podrzędni wojskowi nie dają przecieków do Internetu, na to co dzieje się w tym teoretycznym wojsku. Czyżby mieli całkowicie wyprane mózgi? To samo jest w Policji - czy ktoś słyszał o przeciekach z prowokacji policyjnych przeciwko ludziom na manifestacjach? NIE. Kto tam służy? Może jakieś mniejszości.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY