Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
142 posty 149 komentarzy

monitorpolskisłowian

monitorpolskisłowian - Forum informacyjne http://monitorpolskislowian.iq24.pl ZRÓB COŚ DOBREGO DLA ZWIERZĄT! kotyumagdy.wordpress.com

Moi kochani Polacy patrioci ci mali i ci duzi

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Rozpowszechniaj tą informacje znajomym, nie wstydź się być patriotą,wspieraj słuszne akcje, jak na patriotę przystało:-)


Moi kochani Polacy patrioci  ci mali i ci duzi ,mężczyźni i kobiety,gimbusy i przedszkolaki,mężowie i żony,kawalerowie i samotne matki,wyraźcie swoją solidarność ponad  wszelkimi podziałami.
Każdy z was chce żyć w kraju gdzie władza reprezentuje wole narodu a prawo konstytucji jest przestrzegane,gdzie sądy są sprawiedliwe a Policja przychylna  obywatelom nie wykonując bezmyślnie rozkazów,tego chcemy wszyscy patrioci Polski,tego czego nie chce i najbardziej boi się władza to solidarność obywatelska ,żądająca swoich praw i sprawiedliwości.
Niech dzień 11listopada 2015r będzie dniem początkiem solidarności obywatelskiej w dniu święta niepodległości,a symbolem naszywka flagi Polskiej na ramieniu przyszyta na stałe,kurtka,bluza,podkoszulka tak by było widoczne dla innych patriotów,byśmy nie czuli się sami ze swoimi problemami żyjąc  w kraju gdzie władza uważa że my jesteśmy dla nich a nie oni dla nas,przyjdzie czas to zmienić zacznijmy od tego czego boją się najbardziej, solidarności obywatelskiej.
Nie pytaj co kraj może zrobić dla ciebie pytaj  co ty możesz zrobić dla kraju Polaków takich jak ty np.taka akcja patriotyczna ,nie bądź bierny nie myśl że nic nie da się zrobić,jest nas wielu będzie więcej i będziemy działać!
To od ciebie zależy w jakim kraju będą żyły twoje dzieci.

Rozpowszechniaj tą informacje znajomym, nie wstydź się być patriotą,wspieraj słuszne akcje, jak na patriotę przystało:-)
Pozdrawiam i dziękuje za przeczytanie.Sława Żołnierzom Wyklętym
TheAspartam

PS.Chyba najtańsza oferta naszywki-flaga Polski
http://allegro.pl/flaga-polski-naszywka-haft-55x38-nowa-polska-tanio-i5742936964.html

KOMENTARZE

 • Nie, nie i jeszcze raz nie.
  "Nie pytaj co kraj może zrobić dla ciebie pytaj co ty możesz zrobić dla kraju Polaków takich jak ty"

  Właśnie Polacy nie pytali co kraj może zrobić dla nich, tylko robili wszystko dla kraju.
  I efekt mamy, jak każdy widzi.
  Żerująca w obfitości "klasa polityczna"-cwaniaków, którzy dorwali się do żłobu i walczą jedynie o jego poszerzenie i pogłębienie.
  Wegetująca kasta-warstwa urzędników, mundurowców, budżetowców, żerująca (może nawet w dobrej wierze) na kraju i narodzie, która w swoim mniemaniu uważa że "kraj ja żywi jak matka nasza".
  Cała reszta naiwnych mniej lub bardziej, która kiedyś nie pytała "co kraj ...", ale pyta coraz częściej, co objawia się zakupem biletu w jedną stronę.
  Ta rzesza Polaków jest traktowana przez kastę rządzącą i część dobrze ustawionej biur-mund-żetówki jak inwentarz, jak bydło robocze do strzyżenia, golenia, dojenia, a na koniec do zdarcia skóry i przerobienia na mydło.

  Wszystkie nasze problemy biorą się z powyższego.

  Dlatego PYTAJMY jak najgłośniej, co kraj może zrobić dla nas.
  Jeśli kraj może zrobić dla nas tylko to, że zarabiamy mniej niż Chińczycy, że jesteśmy pośmiewiskiem świata, że podejmowane są decyzje i ustawy godzące w nas, mające nas i nasze dzieci zniszczyć, to mając tą wiedzę, zastanówmy się co możemy zrobić dla kraju.

  Proszę zauważyć.
  Już sama możliwość, że "kraj" zrobi coś dla Polaków, to jest zatrzyma nawałę islamskich najeźdźców, spowodowała wzrost uczuć patriotycznych, podniosła nastroje.
  Sama możliwość.
  Bo jest jak mówi Grzegorz Braun.
  Jak tak dalej pójdzie, to nikt z uciskanych, nie będzie chciał Polski.
  Nie będzie gotów do obrony jej Biedronek, Kauflandów, Tessków, Lidlów, ZUSów, mundurówek, osłów, żerowisk w państwowych i samorządowych spółkach, niesprawiedliwych sędziów i prokuratorów, policji polującej na drogach, pałującej za każdy przejaw polskości i patriotyzmu.
  Bo ważne jest jaka ma być Polska.
  Czy taka, gdzie byle śmieć wymieciony z całego świata może pluć nam w twarz i jeszcze żyć na nasz koszt, czy taka, która pilnuje interesów Polaka.

  A naszywki.
  Cóż, fajnie wyglądają.
 • @AlexSailor 10:12:18
  Jak taki mądrala jesteś to wymyśl i zrealizuj sposób na zmianę złej władzy,wielu próbowało i próbuje i bez skutku,ludzie są zmęczeni i bez nadziei na poprawę,widać po frekwencji na wyborach nawet nie potrafią ssie zjednoczyć na głosowanie a co dopiero inne działania wymagające wstania od telewizora.Najpierw jedność potem działania:-)
 • @AlexSailor 10:12:18
  Częściowo się zgadzam z panem, częściowo nie. Trudno jest oczekiwać miłości do kraju, którego urzędnicy upokarzają i upadlają rodowitych mieszkańców tegoż kraju. Ale z drugiej strony, trzeba mieć świadomość, że za granicą nie ma nieograniczonej ilości miejsc pracy, tylko dlatego że "Polakom się nie chce albo się boją walczyć o swój kraj". Nasza ziemia jest tu. Obecnie jesteśmy w kryzysie takim, w jakim były Niemcy w okresie Republiki Weimarskiej czy Rosja za Jelcyna. Patologia, demoralizacja, zniechęcenie, czarne perspektywy, upokarzanie narodu, bezkarne panoszenie się elementów antynarodowych. Nie tylko my przez to przechodzimy. Ale czy Niemcy czy Rosjanie wystawili tyłki do swoich krajów? Nie! Zamiast narzekać, zakasali rękawy i walczyli oni o władzę, która będzie służyć ich narodom. Emigracja to żadne rozwiązanie, chyba że planuje się stworzyć tymczasowe państwo polskie gdzieś indziej.
 • @monitorpolskisłowian 10:32:38
  Jedność kogo z kim??
  35 letniego emeryta wojskowego na posadzie u kolegów w państwowej spółce z dochodem x.000 zł miesięcznie z ledwo wiążącym koniec z końcem polskim przedsiębiorcą z podatkami za oddychanie do zapłacenia???

  Pan sobie policzy ilu Polaków zatrudnia państwo w biur-mund-żetówce, także przez dotacje i pośrednio, ilu jest emerytów w wieku poniżej 60 lat, ilu emerytów dostaje ponad 5000 zł miesięcznie i niech się Pan zastanowi, jaka z nimi jedność może być.
  Przecież oni nie zrezygnują z tego dla Polski i z wyzysku pozostałych.
  Do tego niech Pan doda żerujących kacyków, szwagrów i przyjaciół króliczka.

  Będziesz Pan miał jedność wilka z jagnięciem w lesie.

  Co robić?
  Nie wiem, ale przede wszystkim nie udawać, że jest w porządku, że jest jedność i patriotyzm.
  Jeśli Polak jest lepiej traktowany w pracy i przez urzędy we wrogich Niemczech, w Anglii czy Danii, to o jakiej jedności my piszemy.

  Mamy po raz kolejny PIS przy władzy, tym razem absolutnej.
  No i czym on się zajmuje głównie?
  Ano snuciem pomysłów na nowe podatki.
  I nie o podatki od marketów oraz banków chodzi.

  Mamy 1200 miliardów zł długu podobno, a płacimy od niego jakieś 50 miliardów złotych odsetek.
  To może zamiast wydziwiać, należy spłacić ten dług i będziemy mieli 50 miliardów nadwyżki.
  Do tego mamy jakieś 400-500 miliardów złotych rezerwy walutowej w obcych bankach, która każdego dnia może nam zniknąć, a której oprocentowanie oscyluje koło zera.
  Nie można spłacić długów???

  A to wszystko jest tak proste.
  Zredukować podatki przez obniżenie VAT do 15%, podniesienie kwoty wolnej od dochodowego do minimum 12 tys. a jeszcze lepiej 20 tys. zł, uprościć przepisy unieważniając ich 90% (tak jak w Nowej Zelandii), renegocjować niekorzystne umowy z UE i dbać w końcu o Polaków i ich interesy choćby przy handlu z Rosją.

  NIKT tego nie zrobi, bo będzie miał przeciw sobie 50% "zjednoczonych" Polaków żyjących z pozostałych 50% "zjednoczonych" Polaków.
  Czyż jakiś najbardziej nawet patriotyczny "zjednoczony" Polak zrezygnuje z 25 tys. zł za pracę w instytucjach unijnych i wróci na kasę w Biedronce?
 • @Sukarno 11:04:23
  No właśnie.
  Po tym co teraz mamy, czka nas faszyzm albo oligarchiczny zamordyzm w stylu turańskim????

  I myli się Pan, że urzędnik upadla Polaka.
  Urzędnik też Polak i bardzo często chce dobrze, ale co z tego, skoro podlega władzy i PROCEDUROM.

  Tu nie chodzi o wyjazd lub pozostanie, tylko uświadomienie sobie, gdzie jest pies pogrzebany, by wiedzieć dlaczego śmierdzi tak, że wytrzymać nie można.

  A pies pogrzebany jest w mentalności, która za normalne uznaje czynienie z narodu bydła do strzyżenia, dojenia, golenia i zdzierania skór z mydłem w tle.
  W tym szambie zdrajcy mają wielkie pole do POPISu i pływają jak piskorze.

  Po pierwsze, niech Polacy w końcu zaczną pytać ILE TO KOSZTUJE I KTO ZA TO ZAPŁACI.
  Wybudowano piękną fontannę ku czci w środku miasta - ILE TO KOSZTUJE I KTO ZA TO ZAPŁACI.
  Przyjęto prawo uniemożliwiając Polakom zakup ziemi rolnej od 1.01.2016r. - ILE TO KOSZTUJE I KTO ZA TO ZAPŁACI.

  Bierze się na łeb islamskich najeźdźców - ILE TO KOSZTUJE I KTO ZA TO ZAPŁACI.

  Powołano urząd rzecznika do spraw - ILE TO KOSZTUJE I KTO ZA TO ZAPŁACI.
 • Mądry Apel. Tylko dlaczego "Sława Żołnierzom Wyklętym"?
  - czas skończyć z komunistycznym nazewnictwem. - powinno być z godnie z prawdą, bez podtekstu skojarzeń, prosto z mostu; -"Żołnierzom Niezłomnym"! SZCZĘŚĆ BOŻE!
 • @AlexSailor 10:12:18 _A czy nie można tak:
  -To od nas Powinno zależeć co kraj może nam dać za nasze dawanie?
 • Koniecznie iść!!
  Idźmy na ten Marsz!! To święto Polski i Polaków !
  Potrzebne nam siły by przeciwstawić się mniejszości tubylczej ,która nas zżera i dzieli. Młodzi mają racje!! Co w tym złego ze się buntują? Że nie chcą wyjeżdżać do pracy u Niemca? Tak im nakazywali ojcowie i matki. To piękne i jedyne nasze Polaków święto .
 • Apel!!
  Ludu Polski! Wybiła godzina Twej czynu. Weź wielkie dzieło wyzwolenia Twej ziemi, przesiąkniętej potem i krwią Twych ojców pracojców w owe spracowane, mocne dłonie i przekaż następnym pokoleniom Wielką i Wolną Zjednoczoną Ojczyznę.

  Stań jak jeden mąż do czynu, nie poskąp wielkiemu dziełu wyzwolenia Polski i pracującego w niej człowieka ani mienia, ani ofiar, ani życia.
 • @monitorpolskisłowian 10:32:38
  http://jasiek.neon24.pl/post/122524,dobre-rady-dla-polakow

  Może być?

  Ukłony
 • Panie Panowie
  Czy to wszystko było dzisiaj ważne ja myślałem że ta wiadomość zelektryzuje cały Świat Słowiański a szczególnie nas Polaków wiadomość która mówi że my jesteśmy protoplastami że my mieszkamy w Polsce od 25600 lat.Czy to do WAS TO DOCIERA!!!!

  EUREKA !
  Kujawy i polskie ziemie - ojczyzną R1a-M417
  i kolebką Indo-Europejczyków

  http://www.molgen.org/eng/viewtopic.php?t=1529&sid=ad29e131e9a98200e2fbe1acef75dfbe

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY