Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
142 posty 149 komentarzy

monitorpolskisłowian

monitorpolskisłowian - Forum informacyjne http://monitorpolskislowian.iq24.pl ZRÓB COŚ DOBREGO DLA ZWIERZĄT! kotyumagdy.wordpress.com

Ryszard Petru o uchodźcach: "Możemy się uczyć od Niemców.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Mamy się uczyć od Niemców przyjmowania i ukrywania przestępstw,gwałtów,zbrodni uchodźców przez Policje i media przed obywatelami?I to ma być komitet obrony demokracji (K.O.D)?

Warto przypomnieć słowa Ryszarda Petru z września ubiegłego roku, kiedy pytany o kwestie przyjmowania uchodźców z Bliskiego Wschodu wypalił, że "Możemy się uczyć od Niemców. Najlepiej przyjmować ich do parafii". W 2015 roku w granice Niemiec przybyło ok. 1 mln uchodźców, z czego większość okazała się być mężczyznami, a ok. 80 proc. z nich nie przeszła żadnej weryfikacji przez służby i nikt nie kontroluje tego, co aktualnie robią w RFN. Panie Petru - kolejna świetna rada z pana strony! Tak trzymać!

Ryszard Petru, przepytywany we wrześniu ubiegłym roku przez Monikę Olejnik na antenie Radia Zet w sprawie kryzysu migracyjnego, powiedział, iż "Polska ma moralny obowiązek przyjąć uchodźców, którzy nie mogą funkcjonować w swoich krajach. Polska, jako kraj europejski, ma obowiązek to zrobić". Pytany o to, jak mamy to zrobić, odpowiedział: "Możemy się uczyć od Niemców. Najlepiej - zgodnie z apelem Franciszka - przyjmować ich do parafii".

W tym kontekście warto przypomnieć liderowi Nowoczesnej, że nasi zachodni sąsiedzi w ubiegłym roku przyjęli około 1 miliona islamskich uchodźców z Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej. Problem w tym, że większość z nich to młodzi mężczyźni, a około 80 proc. z nich nie przeszła żadnej weryfikacji przez niemieckie służby. Jakby tego było mało nikt nie kontroluje tego, co aktualnie robią na terytorium Niemiec. Ostatnio zaś okazało się, że to głównie "uchodźcy" stoją za ponad 600 atakami na tle seksualnym i rabunkowym na niemieckie kobiety w noc sylwestrową. Tak więc panie Petru - pomysł, aby w sprawie uchodźców powielać zachowanie rządu w Berlinie nie wydaje się być trafiony.

 

Źródło: Petru: Uchodźcy ekonomiczni nie będą do nas uciekać. Jesteśmy biednym krajem (RadioZet.pl)

http://niewygodne.info.pl

KOMENTARZE

 • @@@!
  Islam od początku realizuje zadanie, którym jest opanowanie świata. Umiarkowany Islam istnieje tylko do momentu gdy muzułmanie są w mniejszości. Islam pojawił się na terenie Arabii Saudyjskiej na początku VII wieku. Od tego czasu wojska islamskie prowadzi niczym niesprowokowane ofensywy wojenne skutkiem, których wojska islamskie zdobyły tereny dziś zajmowane przez muzułmanów. Należy pamiętać, że islam to przede wszystkim proarabska partia polityczna oraz organizacja paramilitarna o bardzo surowych zasadach działania nieznanych z innych organizacji. Każdy islamista musi zmienić imię na imię z Koranu. Musi nosić specjalne stroje. Musi uczestniczyć w wiecach partyjnych w najbliższym meczecie i słuchać wytycznych z centrali. W razie zmiany poglądów karany jest śmiercią. Ani żydokomunizm, ani żydonazizm, ani jakakolwiek inna bojówka polityczna nie miały tak restrykcyjnych zasad działania, które ingerują w praktycznie każdy aspekt życia. Islamiazacja Europy to jest dzielo żydów właśnie i rodzimych lewaków. Pytanie pierwsze do Rządu kto poniesie odpowiedzialność za szkody które zrobią uchodźcy (kradzieże, zabójstwa, rozboje i ataki terrorystyczne)
  Pytanie drugie jakie odszkodowania zostaną wypłacone rodzinom i ofiarom? Ponieważ rząd sprowadza potencjalnych terrorystów to również i rząd za nich odpowiada, dlatego należy ustalić do kogo obywatele Polscy mają zwracać się po odszkodowani w razie zaistniałych przesłanek (Kopacz, Szydło?). Ta informacja powinna być podana wcześniej oraz kwota, mam nadzieję, że nie niższa jak dla rodzin ofiar Smoleńska. Przypomnę gadanie Kopacz ewentualnie jej pomagiera Trzaskowskiego:
  a. przyjmiemy maksymalnie 2 tys. uchodźców i będą to wyłącznie chrześcijanie
  b. trwają rozmowy o rozdzieleniu 120 tys. uchodźców przy czym pierwszy eteap ma objąć 60 tys.
  c. ustalono, że Polska przyjmie 6 tys. (Uwaga! Do dziś nigdzie nie podano jednoznacznie czy te 6 tys. miało być z 60 czy 120 tys.)
  d. stosowanie kryterium wyznaniowego przy przejmowaniu uchodźców byłoby niezgodne z prawem UE.
  Czy to nie jest szamotanina?
  A Szydło teraz z kolei zasłania się zobowiązaniami podjetymi przez poprzedników. Tak samo nic nie warta jak Kopacz. W innych sprawach PiS i Szydło mają w nosie zobowiązania poprzedników. Kłopot w tym, że przybysze z krajów muzułmańskich nigdy się z Europejczykami nie zintegrują. To jest po prostu niemożliwe!!! Wpuścilismy ich do Europy i teraz sytuacja jest patowa. To przecież drugie, trzecie pokolenie wchodzi do ISIS, radykalizuje się. Zaskoczenie/ Żadne. Kultura islamska taka jest. Kropka. Zamordyzm. Żadnych muslimów w EU ! To podstawa. !!!
 • @AUTOR
  5*****
  Dziękuję- pozdrawiam. Helena
 • ...
  Mogli się mnie słuchać, już od dwudziestu z górą lat mówię, że powinno zamknąć się granicę dla migrantów o innym kolorze skóry, bo to się źle skończy dla cywilizacji białego człowieka. W podzięce spotykała mnie zawsze pogarda, bo ciapate towarzystwo było "trendy". Petru to taki sam antybiały rasista, jak inni z jego sekty. Pozdrawiam (5)
 • kolejny jajwajec Nas po-ucza
  Wykładowca Uniwersytetu Warszawskiego: „Ci, którzy w Polsce gadają antyislamsko, gadają na rzecz Moskwy”.

  Opowiedział się również za przyjmowaniem migrantów ze względów demograficznych.

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,europa-zachodnia?zobacz/wykladowca-uniwersytetu-warszawskiego-ci-ktorzy-w-polsce-gadaja-antyislamsko-gadaja-na-rzecz-moskwy

  kolejne wypociny tego osobnika

  Gdy banderowiec zostaje polskim bohaterem

  http://www.kresy.pl/publicystyka,opinie?zobacz/gdy-banderowiec-staje-sie-polskim-bohaterem
 • Ryszard Petru?
  -Co to za krzyżówka?
 • @Kula Lis 65 09:45:15 Udawana oPOzycja
  .
  Przeciez oni wszyscy od jednej babki.
  PiS, PO, etc to partie zadaniowe sluzace realizacji kolejnych krokow w kierunku calkowitej inihilacji Polski. PiS szczegolnie perfidny, bo pod sztandarami najswietszych wartosci robi to samo, co poprzednicy.
 • @Nibiru 19:49:40
  .
  Uchodzcy to oczywiscie klasyczny kon trojanski o trudnych do przewidzenia skutkach. Ale ta strategia moze obrocic sie przeciwko tym, ktorym miala sluzyc. Jest tu szansa dla nas. Trzeba ruszyc glowa.
 • @moher 14:06:31
  To akurat jest proste mamy tu aborygena od balcerka . Szczęść Boże . https://www.youtube.com/watch?v=OxSfnrh1l8Y No i lemingoza takich lubi , niech odda pieniądze frankowiczom . :)))
 • @moher 14:06:31
  Czy ktoś zwariował z tym Petru? O co walczy KOD. Po wprowadzeniu e-Sądu w Lublinie (czyli od 2010 r.) zostało wystawionych 7 mln nakazów zapłaty na rzekomych dłużników, z powództwa firm windykacyjnych. Bez żadnych dokumentów i tzw. paczkami, czyli jednorazowo po kilka lub kilkadziesiąt tysięcy spraw w szablonach typu Excel. Przeważająca większość to długi przeterminowane, nieistniejące lub o znacznie zawyżonej wysokości (bez uwzględnionych spłat częściowych, odsetki od odsetek i dowolne doliczenia pozornych kosztów windykacyjnych). Tylko w 3,4% spraw złożono sprzeciwy, z czego niemal wszystkie były skuteczne. O wiele więcej rzekomych długów zostało niestety uznanych na skutek manipulacji windykatorów jeszcze na etapie przedsądowym, przez co stały się one długami faktycznymi. Państwo Polskie istnieje teoretycznie, ludzie tracą domy i pakują się w kłopoty na lata ulegając manipulacjom, dzięki czemu korporacje takie jak Kruk, getBack czy Ultimo z roku na rok podwajają swoje majątki kosztem wielu niesłusznie uwikłanych osób. Jednej z tych firm znaczącym udziałowcem jest niejaki pan Petru . Winny jest brak edukacji obywateli, sprzedajne media i praktyczny brak wymiaru sprawiedliwości. A tak na marginesie, należąca do lidera Nowoczesnej firma Ryszard Petru Consulting ma siedzibę w ambasadzie Korei Północnej w Warszawie. Pod tym samym adresem zarejestrowano również fundację, której Ryszard Petru jest prezesem. Oto ewolucja .Nowoczesnej: http://ocdn.eu/images/pulscms/NjE7MDQsMCw0LDI1NSwxNGY7MDYsMzIwLDFjMg__/a20378d2f64fced0557397da2fab8bbe.jpg
 • @Repsol 21:31:38
  Coś o bankach i lichwie bankowej.
  https://marucha.wordpress.com/2011/08/01/jak-islandia-rozwiazala-problem-swych-dlugow/
  http://wiadomosci.stockwatch.pl/4-banki-z-najwieksza-ekspozycja-na-kredyty-we-franku-szwajcarskim,akcje,125742
 • @Repsol 21:31:38
  Pierdolony hiPOkryta, kunktator POlityczny i cwaniaczek z ludu napływowego w wyraźny i jednoznaczny sposób rysuje się jako kontynuacja PO ... Żenada przePOtężna ...
 • @moher 14:06:31
  cygana z żydem, czyli najgorsza mieszanka!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY