Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
142 posty 149 komentarzy

monitorpolskisłowian

monitorpolskisłowian - Forum informacyjne http://monitorpolskislowian.iq24.pl ZRÓB COŚ DOBREGO DLA ZWIERZĄT! kotyumagdy.wordpress.com

Zbrójcie się, by móc bronić się przed imigrantami

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Pistolet to jedyna broń, która samotnej kobiecie dałaby szansę wzięcia góry nad gangiem bandytów chcących ją zgwałcić

 

 

Szwajcarski generał: Zbrójcie się, by móc bronić się przed imigrantami

Mieszkańcy Szwajcarii powinni zbroić się, by uniknąć zagrożeń związanych m.in. z niekontrolowaną imigracją z krajów arabskich – zaapelował szwajcarski generał Andre Blattmann.

 

Wojskowy w wywiadzie dla niemieckiej gazety Deutsche Wirtschafts Nachrichten stwierdził, iż „zagrożenie terroryzmem wzrasta, wojny hybrydowe trwają na całym świecie, perspektywy gospodarcze są ponure, a napływ imigrantów nabrał niespodziewanie dużych rozmiarów”.

W rezultacie tych wydarzeń może dojść do dezintegracji Unii Europejskiej, chaosu i wzrostu przestępczości, zwłaszcza inicjowanej przez przybyszów z Bliskiego Wschodu. By móc się przed nią bronić, Szwajcarzy powinni zbroić się.

Słowa Blattmanna nabierają szczególnego znaczenia zwłaszcza w obliczu „polowania na kobiety” jakie urządzili sobie w Niemczech w noc sylwestrową imigranci z Afryki Północnej i krajów arabskich. Jak na razie na policję zgłosiło się 80 poszkodowanych Niemek i turystek.

Obecnie w liczącym 8 mln mieszkańców kraju Helwetów w rękach obywateli jest według różnych szacunków od 2,3 do 4,5 mln sztuk broni. Ponadto „kultura broni” jest głęboko zakorzeniona w szwajcarskim patriotyzmie i tożsamości narodowej.

Źródło: infowars.com

Metody na nabycie broni palnej (2015)
http://www.monitorpolskislowian.iq24.pl/default.asp?grupa=189713

KOMENTARZE

  • Politycy
    szczególnie multi-kulti boją się uzbrojonego społeczeństwa.Nie są przecież szybsi od kuli

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY