Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
142 posty 149 komentarzy

monitorpolskisłowian

monitorpolskisłowian - Forum informacyjne http://monitorpolskislowian.iq24.pl ZRÓB COŚ DOBREGO DLA ZWIERZĄT! kotyumagdy.wordpress.com

Trzecia wojna światowa wisi na włosku a już mamy wyklętych.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Znany preppers Adolf Kudliński – skazany Wraz z 40 osobami z pobliskich wsi

Znany preppers Adolf Kudliński – skazany Wraz z 40 osobami z pobliskich wsi Adolf Kudliński (pierwszy polski preppers) tzw. leśne dziadki – został skazany wyrokiem sądu za zakup oraz nielegalne posiadanie broni palnej. Otrzymał wyrok 3 lat pozbawienia wolności i 18 tys. zł kary pieniężnej. Podczas rozprawy zgodnie twierdzili, że wszyscy posiadali broń w celach samoobrony i szkoleniowych. W większości byli to starsi ludzie pamiętający jeszcze czasy II WŚ i jedynie chcący walczyć o ojczyznę w razie napaści. W jego sprawie toczy się jeszcze postępowanie dot. zbierania środków na zakup broni i amunicji – jest zmuszony zawiesić nagrywanie nowych filmów na YouTube. Napisał też list do kancelarii Prezydenta RP w sprawie ułaskawienia, lecz nie otrzymał jeszcze pozytywnej odpowiedzi (brak decyzji).

Trzecia wojna światowa wisi na włosku a już mamy żołnierzy wyklętych,rozbrajanie patriotów którzy bronili by kraju przed najeźdźcom pójdą do więzienia!Pan Adolf Kudliński tzw pierwszy Polski preppers przygotowujący Polaków na ciężkie czasy typu Wojna został skazany na zasadzie pomówienia jednego świadka który zeznał że w czasie nieokreślonym o nieokreślonej godzinie sprzedał panu Adolfowi pistolet maszynowy,i to jest podstawa do skazania.Jest to przykre że nasze sądy tak szybko i łatwo wsadzają ludzi do więzienia.

 

 

https://pl-pl.facebook.com/adolfkudlinski/

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY