Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
142 posty 149 komentarzy

monitorpolskisłowian

monitorpolskisłowian - Forum informacyjne http://monitorpolskislowian.iq24.pl ZRÓB COŚ DOBREGO DLA ZWIERZĄT! kotyumagdy.wordpress.com

Moja Słowiańszczyzna...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dzisiaj mamy wyssanego z palca przez żydowskich kapłanów boga obcego, mściwego, zazdrosnego, ludobójczego, żydowskiego, narzuconego naszym przodkom. Czy obudzi się w nas duch niepodległy zmyty z nas od wczesnego polania nas wodą?

Kiedyś mieliśmy naszych własnych słowiańskich bogów. Wielu z nich było bogami Natury. Czciliśmy boginię Matkę Ziemię Mokosz. Czciliśmy boga Nieba – Swaroga. Czciliśmy jego boskiego syna – boga życiodajnego Słońca – Swarożyca. Czciliśmy boga Roda, stwórcę świata, ojca wszystkich bogów, duchów i ludzi. Czciliśmy Świętowita – boga życiodajnych sił Przyrody. Czciliśmy boginie i bogów karmicznych, strażników losu, przeznaczenia, zaświatów i reinkarnacji – Rodzanice, Wiły, Welesa.

Dzisiaj mamy wyssanego z palca przez żydowskich kapłanów boga obcego, mściwego, zazdrosnego, ludobójczego, żydowskiego, narzuconego naszym przodkom niemieckimi mieczami przez renegata Kazimierza Odszczepieńca po buncie pogańskim.

Kiedyś czciliśmy Ziemię jako boginię – była ona dla nas świętą boginią Mokoszą.
Nadjordańska dżuma kazała nam czynić Ziemię sobie poddaną. Uczyniliśmy z niej przedmiot do eksploatacji, śmietnik i wysypisko odpadów. Oraz przedmiot handlu i spekulacji cenami gruntu.

Kiedyś nasza wiara/wiedza była afirmacją życia.
Dzisiaj każe nam się rozpamiętywać cierpienie, biczowanie i śmierć na belce.

Kiedyś naszym świętom towarzyszyły śpiew, taniec, radość.
Dzisiaj każe się nam pościć, posypywać głowy popiołem i umartwiać mściwemu bożkowi znad Jordanu ku upodobaniu.

Kiedyś nie baliśmy się śmierci. Wiedzieliśmy, że po niej pójdziemy do Nawii.
Dzisiaj straszy się nas “ogniem nieugaszonym” i “wiekuistym potępieniem”, które wyssano z palca, aby trzymać nas w strachu i posłuszeństwie. Oraz w zależności od kleru, który ogłosił się monopolistą na pośrednictwo pomiędzy okłamywanymi owieczkami a ludobójczym nadjodańskim bożkiem.

Kiedyś mieliśmy własną kulturę – słowiańską.
Dzisiaj mamy obcą “kulturę”, przepojoną nadjordańskimi “wartościami”- zdradą własnej tożsamości i kultury, fanatyzmem i hipokryzją. Oraz tępą wiarą w rasistowskiego, ludobójczego nadjordańskiego bożka. A także ślepą wiarą w bzdurne brednie objawione.

Kiedyś byliśmy wolnym ludem, żyjącym w solidarnych wspólnotach. Nie było u nas głodnych obok sytych i bogaczy obok bezdomnych i biedaków.
Przywleczona do nas nadjordańska dżuma była dobra dla garstki możnowładców, szlachty i uprzywilejowanego kleru. Za to dla ludu była uciskiem wyzyskiem i zniewoleniem.

Dzisiaj nadal jesteśmy wywłaszczonym ludem. Nadal jesteśmy we własnym kraju oszukiwanym, okłamywanym i okradanym bydłem roboczym . Rządzi nami udająca Polaków agentura Brukseli, Grupy Bilderberga i Telawiwu.

Kiedyś byliśmy dumnymi Słowianami z własną tożsamością.
Dzisiaj tożsamość naszą określają obce gusła i mity, księga zbrodni lub załgana koczownicza polityczna poprawność, a potomkowie dumnych Słowian mówią o sobie – Ja też jestem Żydem (duchowym). Albo czują się Jewropejczykami – bo jest to postępactwo i “nowoczesność” promowana przez koczownicze media. I przez agentów banksterskiej sitwy.

Czy obudzi się w nas duch niepodległy zmyty z nas od wczesnego polania nas wodą? Czy przestaniemy być sobie samym cudzymi?

“Czas przyszły wyjaśni tę prawdę, że od wczesnego polania nas wodą zaczęły się zmywać wszystkie cechy nas znamionujące, osłabiał w wielu naszych stronach duch niepodległy i kształcąc się na wzór obcy, staliśmy się na koniec sobie samym cudzymi.”

Zrabowano nam naszego Ducha. Zakłamano nam historię. Zagrabiono nam nasze mienie, naszą Ziemię.

Jak długo jeszcze będziemy pogrążeni w żelaznych kleszczach odmóżdżającej nadjordańskiej dżumy i jej “laickiej” siostry – politycznej poprawności?

 źródło-  opolczykpl.wordpress.com


 

KOMENTARZE

 • panslawizm
  Czas Ryby przeminą, rozpoczynamy czas Wodnika.
 • " Rządzi nami udająca Polaków agentura Brukseli, Grupy Bilderberga i Telawiwu."
  Jesli dodamy do tego " broń pogodową HAARP" to wyłania się ruska czerwona i dzika morda.
 • Pochód pogaństwa...
  zabobonów i ciemnoty, praktyk magicznych i satanizmu.

  Czy Ty zastanawiasz się co uprawiasz? Chyba masz płacone za to?
 • chrzesci
  politeizm zawsze był lepszy od monoteizmu, chociaż ten ostatni zdobyły władzę na świecie (chrzescijanstwo, islam). TYlko ze nie dzieki wyzszosci etycznej ale dzieki stosowalniu zasady "przylacz sie do nas albo cie zamordujemy".

  pozatym ta przerazajaca mentalnosc plemienna "jeden czlowiek (Adam) zawinil a spadlo to na WSZYSTKICH ludzi" - odpowiedzialnosc zbiorowa, gorsza niz u stalina czy hitlera.
 • @Łukasz Roman 18:59:53
  Ja nic nie uprawiam, wyznaje to co czuje czyli nauki Jezusa ponad religiami ponad fałszywymi bogami,empatią sercem miłością i słowem jakiego się nie boje nazwać fałszywych proroków jakich wam siłą wpoili od dziecka pseudo edukacją kościelnych kapłanów szatana.
  Jetem przeciętnym bezrobotnym Polakiem,dzięki temu mam czas na poznanie życia zamiast gonić w wyścigu szczurów za materialnymi zabawkami umilającymi życie w ignorancji na zło tego świata.
  Za słowiańskie symbole szacunku do ziemi nieba itd figurki ,nikt by się nie zabijał i nie toczył wojen w imię ich rytuałów szacunku do stwórcy ,bóg urojony to ten wpojony na silę od dziecka atakujący rozum dany od stwórcy na ten świat,jesteśmy tu w imię stwórcy by być słuchem,wzrokiem,empatią na wydarzenia swoich bratnich istot tej ziemi tego świata, jako jedyni obdarzeni rozumem mamy cząstkę boga,szatan za wszelką cenę atakuje byśmy nie używali własnego rozumu a opinii wpojonych od dziecka np pod dyktaturą religii,gdzie kol wiek się rodzisz na tym świecie atakuje cie wyznanie religijne,twoi rodzice jak ich głupotą zarażają cie rakiem świadomości z pokolenia na pokolenie .
  Szatana plan B http://monitorpolskislowian.iq24.pl/default.asp?grupa=189806&temat=201388
 • Są mocne podstawy.
  I coraz więcej dowodów genetycznych i historycznych na wtórność religii, na którą się powołujesz.
  Wyniki badań, których nie da się dłużej zamiatać pod dywan, publikowane przez Uniwersytet Stanford oraz rewelacjr językowe na temat języka i pisma Prasłowian, odkrytego nawet na artefaktach z Sumeru.
  Wygląda z nich na to, że protoreligia, jaką nasi przodkowie przynieśli ze sobą z okolic Kaukazu, była bardzo prosta i monoteistyczna.
  Tak samo, okazuje się, ze mity na których opiera się kultura Europy i Śródziemiomorza(nieprzypadkowy neologizm) oraz archetypy kulturowe, mają w większości pochodzenie prasłowiańskie.
  Kto chce, niech szuka...
  p.s. jeśli chcesz mnie oceniać jako ciasno myślącego Katola, mylisz się, tak samo w stosunku do Łukasza, Trybeusa i Circ.
  To ona(!!!) przyniosła na NE watek o pochodzeniu praludów słowiańskich.
  Bez retoryki inkwizycyjnej.
  I jeszcze jedno- z głębszej analizy świętych tekstów, można wysnuć
  hipotezę o zawłaszczeniu naszej protreligii przez Semitów.
  http://tomo.nowyekran.pl/post/61771,siemowit
  http://tomo.nowyekran.pl/post/57244,hipoteza-dedykuje-circ
 • aha.
  Tu ujęcie od podstaw:
  http://www.historycy.org/index.php?showtopic=47851

  Jeśli chcesz- szukaj w publikacjach naukowych ze Sri Lanki, materiałach o badaniach językoznawczych języka Hetytów, materiałach dot. wędrówek ludów r1a1 oraz dot. kultury ceramiki sznurowej.
  O ostatnich odkryciach odnośnie koła pewnie wiesz.
 • @monitorpolskisłowian 19:36:04 Owoc antychrystianizmu.
  To juz tak Ci "starsi bracia" zrobili pranie mozgu i skutecznie obrzydzili chrzescijanstwo, ze chcialbys bogow poganskich?

  "Czy obudzi się w nas duch niepodległy zmyty z nas od wczesnego polania nas wodą?"

  Radze polac sie woda. Zimna lepsza.
  Slowianie tez polewali sie zimna woda.
  (Chyba ze byli szamanami, to wtedy sie w ogole nie myli.)
 • -- nasze polskie chrześcijaństwo
  ---w stanie wojennym zamordowano księży PATRIOTÓW / POLAKÓW -sprawców jakby / NIBY /wykryto - Prokurator , który poprowadził śledztwo w spr. zamordowania kś.Jerzego -inną NIE oficjalną ścieżką !! w przededniu odkrycia PRAWDY !!! zostaje odsunięty od sprawy -a sprawa zamknięta -Rodzina polskiego PATRIOTY Popiełuszki po dzień dzisiejszy jest prześladowana . ---w tym samym czasie !! WSZECHWŁADNY KLER !! Polską rządzi a polityczne szare eminencje -prześcigają się w całowaniu po rękach purpuratów !! a premier nawet ślub kościelny bierze --dla Polaków wziął go ??? dla tych Polaków , którym karze pracować do śmierci jednocześnie okradając / wysprzedając kraj z wszystkiego co POLSKIE ???!!!!

  --W Watykanie za sznurki pociąga Henry Kissinger -Papieże z żydoskimi korzeniami zdejmują odpowiedzialność z żydów za zamordowanie żyda Jezusa -w Polsce na wszystkich kanałach TV różnorakiej maści księża i zakonnicy -w radio także ! Polska PULSUJE JUDEOCHRZEŚCIJAŃSTWEM jak przystało na JUDEOPOLONIĘ

  -- a w likwidowanej właśnie jednej z tysięcy !! bibliotek na zakurzonej półce leży książeczka w której Poetka zawarła -dekalog Polaka
  -KTO TY JESTEŚ !! Polak mały jaki znak Twój ?? ORZEŁ BIAŁY ......

  -NIE WIDZICIE Polacy !!!!! ,że NIGDZIE !!! PUBLICZNIE nie słyszy się o małym Polaku ?? tak/ tak słyszy się OWSZEM o małym chrześcijaninie !! co to kocha i żyda Pana Jezusa i jego żydoską rodzinę -w JUDEOPOLONII nie wypada nie kochać żydów -ŚWIĘTOKRADZTWEM jest !!!! nie kochać żydoskiej świętej rodziny -taki -- moher z NE-- może wyzwać od prostytutek Polaka w imię tej żydoskiej rodziny -i NA BOHATERA WYJŚĆ z aplauzem się spotkać !! przecież on broni chrześcijan przed Muzułmaninem / masonem / poganinem --KTO ?? OBRONI Polaka przed chrześcijaninem ???? sorry !
  właściwie przed JUDEOCHRZEŚCIJANINEM ?????

  ---zgłupłam całkiem :)) przecież ja mam nadstawić 2 policzek !!!!
  żydzi rządzą światem -POLSKIE DZIECI GRZEBIĄ PO ŚMIETNIKACH rodzice z bezradności / bezsilności zapijają się -ale to nic !!! ja Polka będę kiedyś narodem wybranym -TAK RZECZE żydoski polski kler !! który to prześladowany w Polsce- od rana do wieczora we wszystkich mediach i szkołach -powtarza CHRZEŚCIJANIN to jest wartość za niedługo strach będzie o sobie powiedzieć Polak
 • AKT WOLI NARODU, zapraszam do podpisu
  Budujemy Nowy Dom
  http://www.petycjeonline.com/akt

  http://iddd.de/rys/dziewczynaswarozyca.jpg

  Każdy, kto się chce włączyć, kto ma taką możliwość, powinien osobie bez dostępu do Internetu pomóc, pójść do kawiarenki internetowej, zorganizować skrzynkę mailową i pomóc podpisać AWN.

  Dla nich jako prezent moja ulubiona piosenka
  "Percival-Dziewczyna Swarożyca"

  http://youtu.be/zYJPSgCYicE
 • Nie słowianie,
  a sławianie...największe zakłamanie. Nie od słowa, a od sławy...
 • @Xedos 07:28:05
  Nie do końca jest to chyba rozstrzygnięte
  W polskim jest to – SŁOWO.
  W rosyjskim jest to- SŁAWA.

  I tu się zaczyna cały problem czy lud nasz zwie się od Słowa jakie miał wspólne czy może od Sławy/Chwały jaką zaznaczył się w dziejach europy i świata.
  http://swiatowit.wordpress.com/2012/10/06/slowo-o-slawie-czyli-slowianie-czy-slawianie/
 • Do tego należy dodać że ta cała religia chrześcijańska to są mity przedstawiające w rzeczywistości nic innego tylko
  ewangelię / wesołą nowinę o narodzinach słońca, jego dorastaniu (przesilenie wiosenne - pascha), zbiorach owoców słońca i ziemi (dziękczynienie, zamiana wody w wino) oraz śmierci (chodzenie Jezusa po wodzie, ukrzyżowania) słońca w grudniu.
  Oczywiście parafianie tego nie wiedzą, ale co roku celebrują zodiakalną ewangelię.
  Ta cała mistyfikacja ma jeden efekt - kontrola mas przez kler.

  Kogo interesuje wyzwolenie to polecam zapoznać się z Astrotheology.
  Tzw. pogaństwo jest prawdziwą religią - naturalną dla człowieka - prawdziwej natury.
 • Oryginał tekstu znajduje sie na stronie :
  http://opolczykpl.wordpress.com/2013/02/18/moja-slowianszczyzna/#comments
 • Dodam że w pranie mózgów przez religie chrześcijańską doprowadziło do tego co mamy - bierny Naród,
  znoszący wszelkie idiotyzmy władzy (bo przecież masz być posłuszny władzy bo władza pochodzi od boga, bo przecież masz miłować swojego wroga, bo przecież masz znosić cierpienia, bo przecież liczy się zbawienie nie tu teraz ale potem).
  Wszelkie plagi nasze wynikają z tej zakłamanej religii.
  Przykładowo - pomimo że około 99% Polaków to katolicy to mamy problem duży z złodziejstwom, kłamliwością, cudzołóstwem - dlaczego?
  A no trzeba się przyjrzeć zapisowi tych tzw. 10 przykazań:
  Nie CUDZOŁÓŻ
  Nie MÓW FAŁSZYWEGO ŚWIADECTWA
  Nie ZABIJAJ,
  Nie KRADNIJ
  Spośród tych 10 przykazań tylko z dwoma nie ma problemu
  Pamiętaj , abyś dzień święty święcił.
  Czcij ojca swego i matke swoją.
  Dlaczego tak jest ? Proste - umysł podświadomy nie rozpoznaje negacji, cokolwiek będzie mu podawane w formie negacji działa jako program bez negacji.
  Ktokolwiek ułożył te przykazania, zrobił to świadomie. Aby mieć ciągłą kontrolę nad masami poprzez ciągłe poczucie winy.
 • @detektywmjarzynski 08:59:47
  Przecież na dole podałem źródło do autora
 • @NUS 09:06:57
  Jesteś na dobrej drodze. Z tą podświadomością, która nie rozumie NIE jest jednak inaczej. Gdyby Twoja podświadomość nie rozumiała NIE to byś widział wszystko do góry nogami. To nasza podświadomość umożliwia nam odwrotne niż optyka człowieka widzenie. Mam nadzieję że się o tym uczyłeś w szkole.
 • gdzie jest prawda!
  jako katolik mam mętlik w głowie. Ze względu na fakty historyczne zaczynam wątpić czy przez nas wyznawana wiara więcej szkodzi Polsce i Polakom czy pomaga.
  Jest faktem że Polanie byli potęgą do momentu przyjęcia chrześcijaństwa i przyjęcia wygnańców żydowskich z europy zachodniej
  Czy zasada bycia pokornym i nastawiane drugiego policzka są wciskane nam jako zasady naszej wiary wymyślone przez żydów w celu ubezwłasnowolnienia wyznawców
 • @Bania 16:50:34
  Ta wiara jaką nam narzucili nie jest nawet zgodna z konstytucją ,dofinansowuje ją rząd z podatków każdego mieszkańca Polski,a wiara to każdego osobista sprawa tak jak jest zapisane.
  To kontrola ludzkiej świadomości gdzie kol wiek się urodzisz na świecie masz tą kontrole narzucaną narodom,w Polsce wygląda to tak, patrząc na mapkę synagogi upośledzenia racjonalnego myślenia Polaka
  http://colaska.pl/gfx/mapaParafii.png
 • ---- dużo NAS dużo NAS -do pieczenia chleba
  - tylko nam -tylko nam CIEBIE tu POTRZEBA !!

  http://www.youtube.com/watch?v=Z6sfmokbXyI
 • Kościół nie uczy nauk Jezusa
  Kościół nie uczy nauk Jezusa,nie pokazuje go jako wielkiego duchowego nauczyciela,za to szczyci się symbolizmem jego ukrzyżowania go jako wygrana szatana nad nim, wszech obecnie widzimy go na krzyżu zamiast widzieć go jako nauka empatii sercem do bliźniego ,wmawiając nam że umarł za nasze grzechy my rodzimy się w grzechu,absurdalne wymysły żydowskich syjonistów by wypaczyć od dziecka racjonalne myślenie,nie po to stwórca dał nam rozum byśmy klękali i uprawiali szereg absurdów w imię strachu przed ich biblijnym niesprawiedliwym bogiem w imię zbawienia.
  Kapłani szatana świadomi i nieświadomi opętani tymi rytuałami sekty na mszy jedzą jego ciało w postaci symbolizmu opłatka i piją jego krew symbolem wina, sami przyznają co robią twierdząc że to jego nauki,jak silna jest ta sekta że człowiek nie zastanowi się po jaką cholerę Jezus chce byśmy jedli jego ciało a kapłani dodatkowo maja pić jego krew.
  Polecam materiały w dziale forum do zapoznania sie z innej perspektywy na świat PSYCHOLOGIA, WIARA, EWOLUCJA
  http://monitorpolskislowian.iq24.pl/default.asp?grupa=189806
  Tylko ten kto szuka pozna prawdę i będzie bliżej zrozumienia planu stwórcy nas,droga daleka i nikt za nas jej nie przejdzie.
 • To nie ataki na uczucia religijne a fakty
  http://www.youtube.com/watch?v=aJJhKexQvJo

  http://www.youtube.com/watch?v=K2isBQSYTl0
 • @monitorpolskisłowian 18:30:36
  Świetnie odkłamuję historie Chrystusa książka:
  Wilhelm Reich - "mordercy Chrystusa"

  Znasz ten tomik?
 • -- monitorpolskisłowian !!! WEZ SOBIE DO SERCA !!!!
  --ZAMIAST !! walczyć ze złem !!! KRZEWMY DOBRO !!!! zło samo się zniszczy albo przejdzie do mniejszości !! DOBRA ENERGIA przyciąga !!!!
 • @ninanonimowa
  Niedługo zacznie się reaktywacja Ducha Narodu,przynajmniej to zapoczątkuje, pytanie czy zbiorę odpowiednich ludzi do kontynuacji planu którzy nie okażą się na agentów bolków włażących mi w du....e
  i tak nie mamy nic do stracenia ,mam nadzieje że zdołam to wytłumaczyć zanim się zacznie.
  http://www.youtube.com/watch?v=Lp0owIlteqs
 • Ludzie przeciwko ludziom ,takie czasy religijnego miłosierdzia!
  http://www.youtube.com/watch?v=lxJobE9ql0Q
 • @monitorpolskisłowian 21:56:18
  bitwę o serca 20Miłością zwyciężaj
 • @monitorpolskisłowian 18:30:36
  Już od jakiegoś czasu, ilekroć patrzę na symbol chrześcijaństwa - czyli ukrzyżowanego Jezusa, czuję bardzo wyraźny opór. Jezus i jego nauka, kojarzą mi się z wielką radością, tańcem, spełnieniem, a tu symbolem jego nauki uczyniono chwilę, kiedy akurat poddał się ciemności. Ten symbol jakby dosłownie przygważdża przesłanie i nie pozwala mu wyjść do ludzi - utrwala moment kiedy tryumfowali ci, którzy akurat chcieli pochować Jego nauki. Dla mnie ten symbol jest jak pieczęć na grobie. W sumie jak ktoś boi się przesłania Jezusa, to niech w taki sposób się przed nim broni - ja w każdym bądź razie zawsze będę go widział stojącego z szeroko rozpostartymi ramionami i ze szczerym uśmiechem na twarzy - jakby ktoś się uparł taka sylwetka też przypomina krzyż, ale o jakże innej wymowie!
 • @kowalskijan584 19:22:43
  A cośmy chłopie rodzicom zawinili że pracować każą. Kara to czy potrzeba socjalna czy stadna założenia własnego nie rodzicieli domu
 • @NUS 09:06:57
  Dodam że w pranie mózgów przez religie chrześcijańską doprowadziło do tego co mamy - bierny Naród

  Obserwacja prawidłowa wnioski błędne a nawet głupie.

  Poziom religijności w latach 80-tych był wyższy niż obecnie a nie przeszkodziło to Solidarności mimo poszlak o sterowaniu i inicjacji przez służby. Wcześniej powstaniom też nie szkodziło
 • @Bania 16:50:34
  Ze względu na fakty historyczne zaczynam wątpić czy przez nas wyznawana wiara więcej szkodzi Polsce i Polakom

  Fragmentaryczne te fakty to i wnioski o potędze Polan błędne.
  A właściwie to o których Polan biega: o tych co zostali na stepach, co osiedlili się w dorzeczu Warty czy o tych co dotarli nad Adriatyk?

  To stary zwyczaj podział plemienia gdy ciasno się robiło
 • Spostrzeżenia
  Coś widzę po komentarzach że trącają osobistymi uprzedzeniami wbrew faktom.

  KK raczej pomagał w budowie Rzeczypospolitej której osiągnięcia społeczne kultury politycznej UE jeszcze długo będzie bezowocnie aspirować
 • @gnago 16:10:08
  Spójrz na "Korzenie- Jesteś Słowianinem
  Słowiańskie Korzenie.
  Zastanawialiście się czasem dlaczego słowiańskie języki są tak podobne?

  Odpowiedź jest prosta: Są podobne ponieważ w przeszłości posługiwaliśmy się jednym, wspólnym językiem, który był zrozumiały dla wszystkich jednako myślących ludzi. Jednako myślących dlatego, że myśleli oni podobnie w takich kwestiach jak wiara, ideały, moralność, etyka, dobro, zło - człowieczeństwo. Staliśmy na jednym fundamencie, który nas łączył i tworzył społeczeństwo idealne. Społeczeństwo oparte o zasady etyczno-moralne z najwyższej półki, i dzięki wysokiemu morale byliśmy niezwyciężeni fizycznie, czyli żaden wróg nie mógł nas pokonać siłą. Jedynym sposobem, żeby pokonać tak mocny kolektyw, było okłamanie i oszukanie go - wniknięcie w jego szeregi i powolne niszczenie od środka, od wewnątrz. Jak wiecie kłamcy przybierają różne postacie - czułymi słówkami i pochlebstwami mogą zatruć duszę człowieka, wielu z naszych przodków w okresie największego wzmożenia kłamstwa upadło na duchu i uwierzyło w kłamstwo. Stali się słabi i przestali myśleć tak jak pozostali, zaczęli wierzyć w inne ideały - zdradziecko nam podrzucone, jak kukułcze jajo. W taki oto sposób, poprzez kłamstwo zostaliśmy podzieleni i wciągnięci w olbrzymią machinę propagandy i ucisku kłamców - okupantów. Od 966 roku, kiedy to kłamcy zawitali na ziemie naszych przodków, aż po dziś dzień odczuwamy skutki naszej słabości, naszej łatwowierności - dzisiaj płacimy srogą karę za tę naiwność. Czas, abyśmy zrozumieli o co idzie gra... - a gra toczy się o nasze dusze.
  Wojciech Świętobor Mytnik
  Królestwo

  Uczyli nas miłować wroga
  choćby ten z nienawiścią
  uderzał nas w twarz

  i mówili, że nie ma Boga
  w świętych gajach
  w kamieniach i drzewach
  w wartkich rzekach
  i jasnym obliczu słońca
  że kłaniamy się bałwanom

  gardzili naszą miłością do ziemi
  mówili że ojczyzna
  to nie sława praojców
  ich dbałość o rolę
  ich wojenny trud
  że słowiańskie królestwo
  jest w innym świecie

  mówili też
  że nadchodzi czas
  gdy syn stanie przeciw ojcu
  córka przeciw matce

  tak mówili

  kazali nam paść na kolana
  posypując nasze głowy popiołem
  przekonywali
  że jesteśmy tym prochem

  wielu z nas uwierzyło

  złamani i zagubieni
  klęczący w dusznych
  kamiennych świątyniach
  wznoszący modły
  do obrazów i rzeźb
  do martwego bożyca
  na słonecznym krzyżu

  żadne imperium
  nie trwa wiecznie

  wieczna jest tylko
  nasza pamięć
  http://monitorpolskislowian.iq24.pl/default.asp?grupa=189706&temat=146447
 • Coś się Tobie w główce popier......
  Ameryki drugi raz nie odkryjemy, jedynie CYWILIZACJA ŁACIŃSKA jest gwarancją sukcesu Polski, Polaków, Słowian. Łacińska w rozumieniu trzech filarów - greckiej PRAWDY, rzymskiego PRAWA, katolickiej RELIGII.
  Mieszasz Dobry Człowieku judaizm starotestamentowy z chrześcijaństwem Nowego Testamentu. Grzeszysz ignorancją.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY