Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
142 posty 149 komentarzy

monitorpolskisłowian

monitorpolskisłowian - Forum informacyjne http://monitorpolskislowian.iq24.pl ZRÓB COŚ DOBREGO DLA ZWIERZĄT! kotyumagdy.wordpress.com

Chemtrails VS Smugi kondensacyjne

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dla niedowiarków Teorii Spiskowych,spisek to nie teoria. Spójrz na niebo bez błękitu i nie pytaj o pogodę.

Te długie, białe, mgliste, długo utrzymujące się, chmuropodobne smugi rozpylane najczęściej na bezchmurnym niebie przez nieoznakowane samoloty nie są typowymi smugami kondensa­cyjnymi, oświadczyła szwedzka przy­wódczyni Partii Zielonych, Pernilla Hagberg. Jak donosi szwedzka gazeta Katrineholms Kuriren, Hagberg, która jest pierwszym politykiem, który za­biera głos w tej sprawie, otwarcie przy­znała, że te niezwykłe smugi, które nie rozpraszają się tak jak normalne smugi kondensacyjne, są w rzeczywistości toksyczną mieszanką chemikaliów, wirusów oraz metali, które nazywa ona ogólnie „chemicznymi smugami”.

Według Hagberg te opryski są wspól­nym przedsięwzięciem CIA, Agencji Bezpieczeństwa Narodowego USA i rządu szwedzkiego, rzekomo w celu walki z globalnym ociepleniem. Ta „niebezpieczna” mieszanka aerozolowa za­wiera różne składniki chemiczne, wiru­sy, fragmenty wirusów oraz metale, takie jak aluminium i bar, które, jak już wyka­zano, gromadzą się w zbiornikach wody pitnej i glebie na całym świecie (http://chemtrails.cc/).

Normalne smugi kondensacyjne, które składają się z czystej pary wodnej i szybko się rozpraszają, różnią się zna­cząco od chemicznych smug, które stop­niowo pokrywają całe niebo.

Co ciekawe, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) i różne gru­py wspierane przez fundacje Billa & Melindy Gatesów, zostały niedawno zmuszone przyznać, że takie opryski rzeczywiście mają miejsce i że emito­wane cząsteczki nie są normalnymi smugami kondensacyjnymi. Chcąc się usprawiedliwić, twierdzą, że ma to na celu ocalenie planety przed katastrofal­nymi skutkami tak zwanego „globalnego ocieplenia”. Ta pseudonaukowa teoria jest często wykorzystywana jako uzasad­nienie wszelkiego rodzaju dziwacznych politycznych propozycji.

W przypadku chemicznych smug glo­balne ocieplenie zostało wykorzystane jako pretekst do rozsiewania na naszym niebie trucizn. Hagberg zapewniła, że jeśli zostanie ponownie wybrana na ko­lejną kadencję, to nadal będzie walczy­ła przeciwko rozpylaniu chemicznych smug w jej kraju, które odbywa się za potajemną zgodą szwedzkiego rządu.

Zainteresowanym tym tematem pole­camy obejrzenie filmów dokumentalnych „ What in the World Are They Spraying?” („Co, do diabła, oni rozpylają?”), oraz jego kontynuację „Why in the World are They Spraying?” („Dlaczego, do diabła, oni rozpylają?), które naświetlają sprawę globalnego zja­wiska chemicznych smug. Oba te filmy można obejrzeć także na YouTube.

Na podstawie: naturalnews

Na stronieflightradar24 można obserwować na żywo samoloty lecące nad miejscem swojego zamieszkania.

KOMENTARZE

 • .
  chemtrails na radarze dopplera

  http://watchthesky.org/chems/chemdata.htm
 • @ autor
  Nie jest prawdą, żeby w chemitrailsy zamieszana była CIA. To ewidentna sprawka Żydów. Otóż chemitrailsy rozpylają Żydzi w celu depopulacji gojów. Jeśli ktoś nie rozumie pojęcia "depopulacja gojów" to śpieszę donieść, że chodzi o to by nas wytruć.
  Ktoś mądry zapytałby: jak rozpylając truciznę na wspólnym niebie wytruć tylko wybranych? Pytanie z gatunku strategicznych, ale jak się okazuje - odpowiedź jest prosta. Otóż, by zneutralizować działanie chemitrailsów trzeba jeść duże ilości cebuli i czosnku, a poza tym w synagogach rozdawane jest antidotum, które Żydzi nazywają "Mełełe".
  Ponoć w opracowaniu są automaty do sprzedaży Mełełe. Mają one dwie dziury. Z tej górnej wydawany jest preparat Mełełe, ale warunkiem wydania jest włożenie w tą dolną obrzezanego fiuta.
  pozdrawiam
 • FBI
  http://www.youtube.com/watch?v=PiBiXvLXDS4
 • @ratus 12:26:03
  śmiej się śmiej,
  zobaczysz jednak
  twój śmiech urwie się jak hejnał

  Z akcją informacyjną na temat smug trzeba wyjść na ulice, badania wody z powierzchniowych zbiorników wodnych są nie podważalnym dowodem.

  Akcja plakatowa i ulotkowa na początek, spróbuję coś zrobić chwytliwego.
 • @Averager 14:00:50
  Dobry materiał!

  Wspomnę o telewizorach plazmowych - emitowane przez nie pole wpływa destrukcyjnie na psychikę i zachowanie.

  Z kolei dzięki telefonom komórkowym, szczególnie metalowym, aluminiowym, dostaje się nowotworu mózgu. Lekarze wykazali to już wielokrotnie. W ostatnich latach widoczny jest przerażający wzrost zachorowań na nowotwory mózgu, zwłaszcza wśród dzieci i młodzieży, czego nie było jeszcze kilka lat temu. Wiadomym jest przecież fakt, że nastolatki przeznaczają wiele czasu na rozmowy telefoniczne, natomiast mnóstwo aparatów jest obecnie produkowanych z metalu - częściowo bądź całościowo!
 • smugi dziś
  cztery miesiące totalnego zachmurzenia z może 10 dniami słońca. Wreszcie wyszło i już ... latają i ... już jest pochmurno. Pisałem o tym fenomenie od kilku lat i .... nikłe zainteresowanie. Poza wszystkim innym wróżą one wojnę, bo jak się wydaje satelity nie widzą wtedy niektórych ruchów militarnych
 • Skażone powietrze w samolotach. Linie lotnicze i producenci pod presją
  Przypadek ? Zbieg Okoliczności? A może coś w tym jest?
  http://wiadomosci.onet.pl/raporty/deutsche-welle-w-onecie/skazone-powietrze-w-samolotach-linie-lotnicze-i-pr,1,5431670,wiadomosc.html
 • alll
  jesteście gotowi do walki o Życie?

  Potrzebna jest oddolna inicjatywa informacyjna.

  Akcja plakatowa i w konsekwencji protesty.
 • @LosHelios 19:40:23
  Najpierw trzeba pobrać próbki z tych "chemtrails" i porównać ze zwykłą parą kondensacyjną z samolotów. Poddać analizie, zobaczyć co tam jest, czy moze to to samo, i dopiero po tym rozwieszać plakaty. Inaczej na idiotów się wyjdzie.

  Albo będzie się pisało jak Avenger.
  Najpierw pisze: "Powstają one na skutek rozpylania mieszanki chemicznej o bliżej NIEZNANYM składzie", żeby zaraz w następnym zdaniu ten skład dokładnie znać, łącznie z rozmiarami cząstek i pisać jaki on ma na nas straszny wpływ.
  Najlepsze jest to zdanie: "MÓWI SIĘ, że w skład tej mieszanki wchodzi barek sodu..."
  MÓWI SIĘ...! No po prostu super!

  A wogóle to te dwie substancje o których "się mówi": aluminum i glin, które w komentarzu Avengera mają różniące się od siebie zdolności zabijania nas, są TYM SAMYM PIERWIASTKIEM! Glin to Aluminum!
  Na dodatek są trzecim najczęściej występującym na Ziemi pierwiastkiem, więc jak się domyślam jego ślady, pył, itd znajdziemy... wszędzie. Pewnie utleniony, ale wszędzie. Nawet w rzeczywistych smugach kondensacyjnych.

  Dlatego jak mówię - zanim się zacznie plakaty ropzwieszać, to może się skrzyknąć i wysłać parę balonów meteorologicznych, pobrać próbki i opublikować wyniki analiz?
  Nie twierdzę nic ani w tę ani w tamtą stronę, ale nie lubię zastanawiać się, a tym bardziej nadstawiać szyję tylko dlatego że "się coś mówi".
 • @LosHelios 19:40:23
  A najlepiej, gdyby wszyscy wyznawcy chemitrailsów chodzili w maskach p - gaz.
  pozdrawiam
 • @ratus 22:30:53
  Poważnie się zastanawiam nad zakupem jonizatora zeptera i filtrowania powietrza w domu.

  Krzywousty, nie mam czasu na pierdoły, wystarczy przebadać deszczówkę, więc nie pieprz o jakichś balonach meteo bo to nie Rozwell
 • @LosHelios 23:42:56
  Jak już będziesz w Zepterze, to nie zapomnij o lampie kosztującej plecak pieniędzy, która to świecąc robi człowiekowi dobrze i takim śmiesznym długopisie, co napierdziela prądem i leczy wszystko - od sraczki po depresję.
  pozdrawiam
 • @ratus 08:57:18
  jak już przestaniesz trolować to porozmawiamy.
  Pozdrawiam
 • @LosHelios 11:33:38
  Ja tylko opisałem produkty, które były mi oferowane w pałacu Zeptera na Służewcu.
  pozdrawiam
 • @ratus 08:57:18
  ratus - to od szczura?
  jesteś na etacie szczura?
 • @NUS 11:53:16
  Nie.
  Jestem na etacie warana z Komodo.
  pozdrawiam
 • @ratus 11:40:30
  terapia światłem to coś dziwnego dla Ciebie?
  A na przykład jonizacja powietrza jest niezbędna na okrętach podwodnych dzięki temu marynarze nie chorują przy kilku dniowym zanurzeniu.
  To też jakieś głupoty dla pozdrawiam... Pana
 • @ratus 12:05:55
  barana z komadore :)
 • all
  Macie cóś miłego na zbolałe usze:
  http://soundcloud.com/jenni-potts/the-best-thing-ever-seen

  kozaczek świeżaczek
 • @LosHelios 12:52:34
  Tak.
  Terapia światłem to coś dziwnego, bo skoro Słońce nie wystarcza, to tym bardziej lampy Zeptera. I jeśli ktoś przekonuje, że światło lamp Zeptera wnika kilka centymetrów wgłąb ciala, to dla mnie jest to świr.
  pozdrawiam
  PS.
  Na okrętach podwodnych jonizacja jest wskazana, bo marynarze na marnej podwodnej diecie pierdzą bez opamiętania, a nie ma wentylacji.
  pozdrawiam
 • @ratus 12:26:03
  Bardziej idiotycznej notki dawno nie czytałem.
 • @AndrzejB 17:02:20
  Powolutku przychodzi wiosna i niebo będzie błękitne. Można będzie popatrzyć w niebo i widzieć te linie zasrane na niebie. I jak zwykle, temat dosyć ciekawy , a wszyscy po chwili zaczynają sobie, rozdawać pewne przymioty ludzkie bez opamiętania. Ludzie , odrobia litości dla współziomków na planecie.
 • To już w czasie
  II wojny zaczęli - i nad Iranem i Chinami też latają? Jeżeli jest tylu żydów, co chcą nas zabić i są tak przepotężni - to czemu (w domach demaskatorów) nie pierdyknęły wam jeszcze monitory w twarze?
 • Specjalnie dodałem do wpisu
  rysunek, który zrobiłem jakiś czas temu żeby dodać ilustrację do tego cennego tekstu.
  http://m.nowyekran.pl/2b45862a117462c8495efa04dea02810,0,0.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY