Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
142 posty 149 komentarzy

monitorpolskisłowian

monitorpolskisłowian - Forum informacyjne http://monitorpolskislowian.iq24.pl ZRÓB COŚ DOBREGO DLA ZWIERZĄT! kotyumagdy.wordpress.com

Dlaczego wielki kościół katolicki tak strasznie boi się małej grupki pogan?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Kościół katolicki uwielbia powtarzać, że dziewięćdziesiąt parę procent Polaków to katolicy.

Kościół katolicki uwielbia powtarzać, że dziewięćdziesiąt parę procent Polaków to katolicy. Zalicza do nich nawet tych ludzi, których ochrzczono jako niemowlaki bez ich zgody, a którzy z tą nadjordańską dżumą zerwali wszelkie kontakty i katolikami od lat/dziesięcioleci nie są i nie czują się. Jedynie nadal w księgach parafialnych figurują jako “katolicy”, bo dawno temu zostali “ochrzczeni”. Niemniej coraz popularniejsza staje się apostazja – czyli oficjalne wymeldowanie się z rejestru kk jako “owieczka”. KK stosuje przeróżne sztuczki aby apostazję utrudniać i ludzi do niej zniechęcać. Znaczne bardziej masowym zjawiskem jest całkowite zerwanie z nadjordańską dżumą mimo figurowania w kartotekach kk jako “ochrzczeni” czyli katolicy. Ludzie bo prostu widząc bzdurność i naiwność doktryny, zrażeni fanatyzmem kurczącej się grupy gorliwie wierzących, ale i chciwością kleru po prostu “owczarnię” opuszczają. Wielu, wielu porzuca ślepą wiarę w bzdury o żydowskich idolach. To wszystko powoduje wzmożoną propagandę kościelną i nasilające się ataki na domniemanych i rzeczywistych wrogów kk.

Do niedawna jako wrogów kk demaskował i wskazywał głównie “komuchów”, “bolszewików”, “marksistów”, “trockistów”, “ateistów” no i oczywiście masonerię. Bolszewik czy mason to w rozumieniu propagandy kościelnej ktoś zły przede wszystkim dlatego, że walczy z “wiarą” i kościołem. Nawet, jeśli osoby demaskujące zbrodnie i oszustwa kk oraz bzdurność doktryny nie są ani bolszewikami ani masonami, to i tak propaganda kk, także w wykonaniu aktywnych owieczek i żydłackich publicystów/blogerów świeckich tak ich nazywa. O tym, że kk stworzył i utrzymywał przez długie wieki totalitarny system ucisku i wyzysku “plebsu” i chłopstwa, że stosował terror psychiczny i fizyczny, że prowadził politykę eksterminacji rzeczywistych i domniemanych wrogów, że stosował cenzurę i kneblowanie jakiejkolwiek wolnej, niezgodnej z żydłacką doktryną myśli, przemilcza się lub oszukańczo przedstawia jako działania słuszne i uzasadnione – bo broniące “ład boży”. Ideolodzy jahwizmu okrzyczeli wręcz ten wielowiekowy terror, zbrodnie, ucisk, fanatyzm i ciemnotę jako najwspanialszą i najlepszą w historii ludzkości “cywilizację łacińską”. Która w rzeczywistości była anty-cywilizacją zbudowaną na żydowskiej mitologii (żydowska biblia) i żydowskiej ideologi (nowy naród wybrany).

Od pewnego czasu w propagandzie kk jako głównego wroga podaje się pogaństwo. I to nie tylko w potocznym tego słowa znaczeniu – poganin jako “niewierzący”, czy poganin jako ktoś przywiązany do “dóbr materialnych” – pod tym względem akurat kościół kochający bogactwo, pieniądze, majątki i przepych zdecydowanie góruje nad pogaństwem. Terminu tego używa żydłacka propaganda także w stosunku do rzeczywistych pogan, dodając im jednak deprecjonujący przedrostek “neo”. Neopoganin czyli quasi- lub pseudopoganin. Czyli osoba udająca poganina. Już sam termin poganin w ustach przedstawiciela każdej z abrahamowych religii/ideologii naładowany jest pogardą i ma ośmieszać i deprecjonować pogaństwo. Poganin to w wyobrażeniu żydłactwa ktoś, kto modli się do “bożków”, “bałwanów” i nie chce przyjąć jedynie prawdziwych żydowskich bredni objawionych, przez oszustów wymyślonych z obojętnie którego jahwizmu – judaizmu, żydo-chrześcijaństwa czy żydo-islamu.

Czymże jest w takim razie pogaństwo? Jest to naturalny system wierzeń, a raczej wiedzy o świecie materialnym, świecie duchów i świecie bogów. Opisuje on Jawię, Nawię i Prawię. Zawiera wiedzę gromadzoną przez niezliczone pokolenia mędrców, szamanów, wiedźmy i ludzi uduchowionych potrafiących przebić się przez zasłonę odgradzającą świat materialny od wymiarów duchowych. Mimo różnego lokalnego nazewnictwa pogaństwo na całym świecie było do siebie podobne – z tego względu, że opisywało tę samą Rzeczywistość. Ta wiedza była i jest zagrożeniem dla wyssanych z palca religii monoteistycznych i dlatego była i jest przez wszelkie jahwizmy wściekle zwalczana i tępiona.

.

W Polsce od kilkunastu lat powoli wzrasta ilość wspólnot i związków pogańskich-rodzimowierczych. Wzrasta też ilość osób niezrzeszonych w podobnych wspólnotach, ale na własną rękę szukających identyfikacji ze słowiańską tradycją i kulturą, a niekiedy i wiarą. Dostrzegają to ideolodzy jahwizmu i kler, posiadający rozbudowany system szpicli-informatorów. Napawa ich to przerażeniem i stąd mamy od pewnego czasu do czynienia ze wzmożoną propagandową antypogańską krucjatą. Obrzydliwe w niej jest to, że bazuje ona na oszczerstwach, pomówieniach i kłamstwach, oraz że w tej krucjacie kk brata się z kim tylko może, nawet z polityczną poprawnością, byleby pogaństwo oczernić.

Krk reaguje alergicznie na odradzające się pogaństwo nauczony wielowiekowymi doświadczeniami. Zanim “zaraza” katarów przybrała duże rozmiary, kościół ogłosił przeciwko nim krucjatę, wymordował ich i było po sprawie. Husytyzm, mimo spalenia na stosie Husa i czterech krucjat przeciwko husytom nie został spacyfikowany do końca. Husytów nie wymordowano doszczętnie i dlatego husytyzm ostatecznie przygotował grunt pod tzw. “reformację”. Reformację też kk przespał, nie zareagował wymordowaniem protestantów od razu, gdy było ich niewielu. A potem było już za późno.Watykan utracił i monopol na “prawdę żydowską objawioną” i władzę polityczną nad dużymi obszarami zachodniej i północnej Euro-Judei/Galilei. Późniejsze rzezie hugenotów czy morderczy amok Wojny Trzydziestoletniej przyszły za późno i nie doprowadziły do wymordowania wszystkich protestantów. Papiestwu urosła potężna konkurencja.

Obecnie Watykan, pozbawiony wcześniejszej władzy politycznej nadal sprawuje rząd dusz nad umysłami milionów owieczek. Niemniej trzoda ta kurczy się – co wprawia kler w przerażenie. Przerażenie to jest tym większe i nienawiść do pogaństwa też, gdyż większość rodzimowierców pochodzi z “porządnych katolickich rodzin”. Pokazuje to, że katolicka indoktrynacja traci wpływy – katoliccy rodzice plus kościelne gusła typu “chrzest”, “pierwsza komunia” i “bierzmowanie” plus zapędzanie dzieci do kościoła plus “lekcje religii” nie gwarantują już utrzymania rządu dusz nad owieczkami. Dzieci katolików odchodzą w pogaństwo.

 

Ale nie tylko porzucają “owieczki” nadjordańską dżumę, nie tylko kultywują pogańskie/słowiańskie obrządy – to jeszcze urządzają sobie np. pogańskie śluby.

W ten sposób nie tylko monopol na uznawanie za “prawowite” małżeństwo tylko te zawarte przed żydowskim bożkiem i żydłackim klechą wymyka się kk z rąk, to jeszcze i “co łaska” za ślub omija kościelne szkatuły. Ponadto małżeństwa pogańskie nie dadzą zarobić kk na “chrzcie”, “komunii” itp gusłach ich potomstwa. A jeśli jeszcze poganie zaczną urządzać własne pogrzeby to i to źródło dochodów utraci chciwy kler.

Dodatkowe przerażenie wywołuje u kleru fakt, że rodzimowiercy często są ludźmi wykształconymi. To nie jest wiejska biedota, nieucy-analfabeci a ludzie z miasta, po szkołach. To zwiększa w oczach kleru poczucie zagrożenia ze strony ruchów rodzimowierczych – ci ludzie mogą innych pociągnąć za sobą.

Ruchem pokrewnym, choć niekoniecznie czysto pogańskim jest narastająca popularność odtwórcza prastarych obrzędów i świąt. Narastającą popularnością cieszy się topienie Marzanny. I to nie tylko w “Polsce powiatowej” – ale w największych miastach Polski. Także święto Kupalnocki ma coraz szersze grono sympatyków. Ale i ogromną popularnością cieszą się lokalne tradycje – jak pogańska Rękawka w Krakowie, będąca głównie odtwórstwem historycznym. Ale odtwórstwem słowiańskim, a przez to niebezpiecznie zbliżonym do pogaństwa.

Z roku na rok wzrasta liczba uczestników i widzów Rękawki.

I co gorsza z punktu widzenia żydłackiego kleru – jest ich o wiele więcej na kopcu, niż w żydłackim kościółku św Benedykta, który postawiono w pobliżu, aby pogan od Rękawki odciągać.

Owo odtwórstwo historyczne jest przejawem budzenia się tożsamości słowiańskiej. Dla wielu ludzi właśnie udział w takim odtwórstwie, choćby tylko w roli widza, budzi zainteresowanie naszą słowiańską kulturą, tradycją i tożsamością. I to jest przez kler i kk postrzegane jako zagrożenie dla ich nadjordańskiej dżumy, która tożsamość słowiańską zaciekle tępiła przez tysiąc lat – i ostatecznie poniosła klęskę.

Jedną z parszywych metod kk jest podszywanie się pod podobne “odtwórstwo historyczne” i urządzanie haniebnych, obrażających Słowiańszczyznę “festiwali” pod egidą kk.
Przykładem takiego haniebnego “festiwalu”, na dodatek noszącego w nazwie miano “kultury słowiańskiej” są inscenizacje organizowane przy współudziale żydłackich cystersów w Lądzie nad Wartą. Słowianie są w nich przedstawiani jako prymitywna i głupia dzicz.

“Edukacyjnie” pali się na tych odpustach posągi słowiańskich bogów, kopie się je i okłada szablami/mieczami.

W ten sposób żydłactwo okazuje ich “szacunek” do słowiańskiej kultury. Jednocześnie nieświadomie demaskuje się pokazując – czym była i jest nadal “kultura cysterska” czyli żydłacka – fanatycznym niszczeniem kultury słowiańskiej.

Kolejną metodą zwalczania pogaństwa przez kler są absurdalne i obraźliwe pomówienia. W audycji “Pytanie na śniadanie” żydłacki klecha insynuował związki pogaństwa z żydo-bolszewizmem okresu stalinowskiego. Jego zdaniem Tuchaczewski promować miał rodzimowierstwo w ZSRR. W tej obrzydliwej manipulacji chodziło naturalnie o opluskwienie rodzimowierstwa i rodzimowierców. W myśl zasady – ludzie, uważajcie na rodzimowierstwo – to musi być coś podejrzanego skoro Tuchaczewski w czasach Stalina zainteresowany był promowaniem neopogaństwa! Pomawiał też klecha pogaństwo o nacjonalizm. O ludobójczym nacjonaliźmie ultrakatolickich ustaszy klecha naturalnie nie pisnął ani słówkiem.
.
http://patrz.pl/filmy/o-rodzimowiercach-w-pr-pytanie-na-sniadanie-533196
.
W nagonce na pogaństwo kk idzie ręka w rękę z poprawnością polityczną, którą przy innych okazjach zwalcza. Pokazuje to, że pogaństwo jest dla kk i nadjordańskiej dżumy zagrożeniem największym. Polsat – politycznie poprawna telawiwzornia zaatakowała pogaństwo obrzydliwą manipulacją, stawiając pogan w jednym szeregu z hitleryzmem oraz pomawiając rodzimowierstwo o kult siły.

Posiłkowała się przy tym teledyskiem Percivalu, który pokazywał napad na słowiańską wioskę, prawdopodobnie w wykonaniu krzyżowców-jahwistów. Niemniej przemoc wymierzoną w Słowian Polsat przedstawił jako słowiański kult siły.

Dodatkowo w propagandzie Polsatu etatowy telawiwzorowy bredziarz, profesor PAN Mikołejko żyły z siebie wypruwał, aby zmarginalizować ruch rodzimowierczy. Uzasadnionym w tym miejscu pytaniem jest więc – jeśli rodzimowierstwo rzeczywiście jest tak marginalne – dlaczego jest na tylu frontach tak zwalczane?
Bo nawet żydłacka propaganda architekturę dzieli na wspaniałą, czyli “chrześcijańską” i ponurą czyli “pogańską”. Choć w rzeczywistości pogańska architektura często wielokrotnie przerasta tę żydłacką.

A już skończonym absurdem był ostatni atak na pogaństwo w wykonaniu gorliwego katolika, jak się wydaje etatowego dezinformatora i prowokatora – Sendeckiego – który grających w piłkę chłopaków przerobił na “pogan”, a ignorowanie przez nich żydłackich guseł “bożego ciała” okrzyczał atakiem pogaństwa na te gusła. Choć chłopaki byli tak zajęci grą, że owych żydłackich guseł nie tylko nie atakowali – oni ich po prostu nie widzieli.
.

 

Co sprawia więc, że poganie/rodzimowiercy są tak zwalczani przez propagandę nie tylko kk i jego świeckich prowokatorów, ale i przez sprzymierzoną z nim w tym procederze poprawność polityczną?

Poprawność polityczna jak wiemy jest prounijna i prokapitalistyczna. Wymyślona została i promowana jest na polecenie banksterskiej globalnej sitwy. Pogaństwo – to rzeczywiste – jest powrotem do mniejszych, lokalnych wspólnot i odrzuceniem kultu “wolnego rynku” i maksymalizacji zysku. Ale jest przede wszyskim powrotem do życia bliżej Natury, powrotem do oddawania czci Naturze i ochronie jej – co jest dla pogan ważniejsze niż zysk, kapitalizm, koncerny i ujarzmianie przyrody w imię tzw. “postępu”. Taka np. francuska Nowa Prawica (ostro atakowana przez żydo-katolicką Frondę) jest partią polityczną propagującą powrót do pogańskich korzeni Europy i odrzucającą kapitalizm oraz globalizację. Nie dziwi przeto fakt, że żydowski prorok rozszabrowania majątku narodowego w ramach tzw. “prywatyzacji” – JKM – jego partię promującą najczystszy dziki kapitalizm nazwał też Nową Prawicą. Jest to stary i wypróbowany trick – tworzenie własnych partii o identycznych nazwach jak partie zwalczane. W tym przypadku Fronda nieświadomie stała się partnerem globalnej sitwy w tępieniu francuskiej Nowej Prawicy.

Natomiast dla kk największym zagrożeniem w ruchu rodzimowierczym i pogańskim jest powrót do słowiańskiej tożsamości, który niesie ze sobą odrzucenie tożsamości żydowskiej-żydłackiej, przywleczonej wraz z jahwizmem. Poganin, rodzimowierca nigdy nie powie o sobie – jestem katolikiem – czyli Żydem (duchowym).

Zainteresowanie tradycją i kulturą Słowian prędzej czy późnie prowadzi do odrzucenia obcej, nadjordańskiej, narzuconej Polakom tożsamości. Nawet jeśli początkiem tego zainteresowania jest tylko obejrzenie w internecie Rękawki. Osoba, którą kultura słowiańska zainteresuje, zaczyna szukać, czytać i nagle uświadamia sobie, że polskość to słowiańskość – a nie obcy, mściwy i fanatyczny katolicyzm z korzeniami nad Jordanem.

Odkrywanie kultury słowiańskiej jest zajęciem fascynującym. Nagle okazuje się bowiem, że na naszych ziemiach na długo przed Mieszkiem i Chrobrym istniała piękna kultura i cywilizacja – a nasi przodkowie nie byli dziczą żyjącą w puszczy. Ich świat był cywilizacją solidarnych wspólnot rodowo-plemiennych bez rozwarstwienia na możnowładców i poddanych, bez biedy i bogactwa istniejących obok siebie. Nasi przodkowie mieli wiele świąt, a ich obrzędy połączone były ze śpiewem i tańcami – były przepełnione radością i afirmacją życia. Jahwizm natomiast przywlekł ze sobą przymusowe posty, cierpiętnictwo, umartwianie się plugawemu Jahwe ludobójcy ku upodobaniu, drogi krzyżowe, posypywanie głów popiołem i utrzymywanie chciwego kleru. Przede wszystki przywlókł życie w strachu przed gniewem i karą mściwego Jahwe, życie w strachu przed wiecznym potępieniem i wmawianym owieczkom poczuciem winy – to za twoje grzechy obrzezany cieśla umarł na krzyżu. Oraz wmawianiu im poczucia niegodności – panie, nie jestem godzien, abyś przyszedł do mnie… To okaleczanie psychiczne, to wychowywanie owieczek na drżących przed gniewem bożka Jahwe fanatyków sprawiło, że całkowicie zatraciły one słowiańskiego Ducha. Takim zastraszonym stadem można było dowolnie kierować i manipulować. Samodzielne myślenie było tępione jako herezja czy opętanie przez szatana. Kler miał monopol na jedynie słuszną prawdę objawioną, a owieczki pokornie tego pasożyta utrzymywały.
 

Natomiast osoba z rozbudzoną tożsamością słowiańską nie da sobie wmówić, że żydowskie brednie objawione, spisane w biblii, są jedyną jedynie słuszną i prawdziwą prawdą objawioną. Nie da sobą manipulować i nie ma zamiaru utrzymywać pasożytniczego kleru.
Przy czym – i to należy podkreślić – dla kleru zagrożeniem są także osoby, które identyfikują się z kulturą słowiańską nie stając się równocześnie wyznawcami słowiańskiej wiary. Bo są też i takie osoby, uważające się za materialistów, ateistów czy agnostyków, a które kulturę słowiańską cenią sobie znacznie wyżej niż anty-kulturę nadjordańską. Także i te osoby katolicyzm/jahwizm/żydo-chrześcijaństwo odrzucają jako coś obcego i złego, jako coś co zabiło w milionach Polaków słowiańską tożsamość, czyniąc z nich ludzi kultywujących obcą, żydowską mitologię i obcych żydowskich idoli. Choć nie są one sensu stricto poganami, do pogan są przez żydłactwo zaliczane.
Odzielną grupę stanowią osoby fascynujące się np. antyczną Grecją czy przedjahwistycznym Rzymem – bo i takich w Polsce jest coraz więcej. Nie odkryli jeszcze piękna Słowiańszczyzny, ale odrzucają anty-kulturę łacińską, żydo-chrześcijańską, czyli de facto żydowską – i też są w najogólniejszym sensie “poganami” – czyli ludźmi odrzucającymi żydowskie religie “objawione”. To samo dotyczy miłośników Indian, buddystów, miłośników jogi itp.

Zorganizowane wspólnoty rodzimowiercze to tylko niewielki czubek góry lodowej ludzi odrzucających jahwizm i szukających słowiańskich korzeni i słowiańskiej tożsamości. Czuje to, a raczej wie o tym żydłacki kler – i stąd taka nagonka żydłactwa na pogaństwo.

A to oznacza dla nas - tak trzymać kurs i całą naprzód!

.

Za: http://opolczykpl.wordpress.com/

 

KOMENTARZE

 • @autor
  ...zgłosiłem nadużycie ...następny szaman ...tfu!!!!
 • Prawda w oczy kole?
  Zniewolenie jest ceną jaką trzeba płacić za nieznajomość prawdy lub za brak odwagi w jej głoszeniu!
  Bidni ci którzy wzięli autorytet za prawdę zamiast prawdę za autorytet!
 • @monitorpolskisłowian 20:05:50
  ...nikt ci nie broni wyć do księzyca...tylko nie wciskaj innym , że to zbawcze...
 • @trybeus 20:19:11
  Zobacz na jego awatar. Taki Rasputin dla ubogich:-)
 • @gallux 20:24:20
  ...Rasputinojogin...widzisz te naloty dywanowe ??? niedługo zrobią wariata z Trybeusa ...to niemal pewne, widziałeś jak nie mogłem logować na NE po drugim tąpnięciu...???..cóż są sposoby na robale...pozdrawiam niepoprawnie
 • @radzioron 20:45:59
  ...nie, no co ty ...pogaństwo jest okej ...można nawet proszę ja ciebie beztrosko przelecieć żonę bliźniego...bez zobowiązań i konsekwencji...i brat poganin się nie pogniewa...merytorycznie i na temat ...:)))
 • @trybeus 20:53:56
  ...można kraść do woli , przecież jak brat poganin zaoponuje, to można go toporem przez łep potraktować, albo nabić na pal...
 • ---pogodzimy ! jak oni nasze święta / zaadaptowali / tak my Jezusa też !
  http://treborok.wordpress.com/slowianszczyzna/arkaim-kolebka-slowianskiej-aryjskiej-cywilizacji/
 • @trybeus 20:56:03
  ,,można tańczyć z fujarka na wierzchu, przy blasku pełni księzyca, dookoła wyrzeźbionego z bukowego drewna Światowida...po prostu stara baśń ...ja do pogaństwa nic nie mam zajebiste rzycie...:)))
 • @trybeus 20:19:11
  "...nikt ci nie broni wyć do księzyca...tylko nie wciskaj innym , że to zbawcze..."

  "Wy" sekciarsy katole wyjecie i jęczycie do dwóch zbitych pod kątem prostym desek i wciskacie że to zbawcze.

  Dodatkowo narzucanie te głupoty siłowo i prawnie innym.
 • @trybeus 19:49:19
  "...zgłosiłem nadużycie ..."

  1- CIOTA.

  2- Prawda w oczy kole.
 • @trybeus 20:53:56
  ...pogaństwo jest okej ...można nawet proszę ja ciebie beztrosko przelecieć żonę bliźniego...bez zobowiązań i konsekwencji...i brat poganin się nie pogniewa..."

  Jeśli żona się dała to jej brocha i tego co ją puknął.

  Ale u WAS jest tyćkę gorzej bo Wasze popaprane pedały i pedofile co rusz przelatują dzieci właśni ebez zobowiązań i konsekwencji.
  I wtedy bracia sekciarze się nie gniewają.

  Chłopcy mają tylko przetrzepane tyłki czy też rzeżączkę w ustach (nie od samej bitej śmietany z owłosionego kolanka porąbanego popapranego pedofila) i skrzywioną psychę na lata - a dziewczynki jako bonus dodatkowo i inne pamiątki do końca życia.

  Ostatnio taka "pamiątka" po rekolekcjach urodziła bez asysty lekarzy na plebani a ojciec w pełnym tego słowa znaczeniu bo i ksiądz i dawca nasienia droga tradycyjną czekał aż dziecko umrze i dopiero wezwał pomoc.
  Oczywiście ma się rozumieć konsekwencji nie poniósł a tylko go przenieśli do innego oddziału firmy - wszak winne było dziecko które dało się mu bzyknąć i zapłodnić.

  I można tego wymieniać wiele lecz po co jak sekciarscy debile pozostaną nimi aż do śmierci.
 • myśle że kościół aż tak bardzo nie boi się pogan czy innowierców,
  Ta garstka o której piszesz w tytule ,to nie tylko kościół powinien się jej bać,ale i poganie czy innowiercy. Bo to ludzie bez honoru ,skrupułów i idei zaślepieni rządzą władzy i mamony, tych trzeba się bać najbardziej.
 • @trybeus 20:56:03
  "...można kraść do woli "

  Jeśli tak jak Kościół Katolicki zmieni się pod siebie wszelkie przepisy to będzie można kraść do woli bez najmniejszych konsekwencji.

  Wystarczą zwolnienia z wszelakich podatków i opłat.
  O dodatkowym łożeniu na bieżące utrzymanie i dalsze prowadzenie działalności dochodowej już nawet nie wspominając.

  I dodatkowo na wszelki wypadek zabezpieczyć się karnie przed okazywaniem przez innych ich obłudy, pazerności, oszustw, manipulacji, itd. itp. - np. paragrafem o "obrazie uczuć religijnych".

  Ludzie jacy ci Polacy to debile. Debile i jełopy do potęgi entej.
  Jedni wierzą w opowieści wytrzepane z mchu i paproci...
  A drudzy dają uchwalić prawo zakazujące wytykania kłamstw a nawet debilizmów.
  Masakra.
 • @trybeus 20:58:58
  ",,można tańczyć z fujarka na wierzchu, przy blasku pełni księzyca, dookoła wyrzeźbionego z bukowego drewna Światowida...po prostu stara baśń ...ja do pogaństwa nic nie mam zajebiste rzycie...:)))"

  ŻYCIE !!

  Niech każdy robi co chce.

  Jedni tańczą i się bawią...

  A drudzy z jękami i zasmuconymi pyskami zapierdalają na kolanach przez pół lub całą Polskę do jakiegoś miejsca kultu innej sekty z kapłanami w czarnych pałatkach
 • Pan jest mocą swojego ludu. Pieśnią moją jest Pan. Moja tarcza i moja moc,....
  http://www.youtube.com/watch?v=J2PkAmgULCw
 • @jolkus 21:33:44
  "Bo to ludzie bez honoru ,skrupułów i idei zaślepieni rządzą władzy i mamony, tych trzeba się bać najbardziej."

  Dokładnie to jest tematem przewodnim:

  - zaślepienie żądzą władzy
  - kult mamony
  - totalitaryzm
  - .............
  - ..............
  Wypisz wymaluj KK
 • @Venco 21:40:06
  --- a gdyby tak !!

  http://rafzen.wordpress.com/2013/05/31/ludobojstwo-slowian-to-zaplanowane-dzielo-judeo-satanistow/
 • Walczycie z kościołem wsioki i ubecy od 1945
  Towarzysze od panslawizmu z KGB i GRU od NEW AGE .Jest was tyle ze was nie widać może z Moskwy piszecie z chodzicie na psy
  Jop wasza mac. Nikt was się nie boi bo głupiejecie do reszty .Pilnujcie matuszki Rasyji bo jak się obudzi to z Putinu będziecie wiać do światowida
 • Perły przed wieprze
  http://www.youtube.com/watch?v=4FeBll6sd0o
 • ciekawe, czy tym prąciowym bóstwom wlasciwe bylo mylenie sralni z bawialnią
  takze w liturgii , polityce, nauce, kulturze i sztuce tak jak ich współczxesnym wyznawcom na drodze ewolucji darwinowskiej do najidealniejszego wzoru solitera???
 • @zwykły człowiek 22:18:05
  --przykro mi to czytać co Pan pisze -MY się bronimy !!! gdzie Pan WIDZI tu WALKĘ ?? kościół jest NAJBOGATSZĄ instytucją świata -MY Polacy ulegamy zagładzie !! SŁYSZY Pan ?? aby Watykan BRONIŁ GŁOŚNO NAS Polaków ??? jak można tak wyzywać swoich współbraci ?? KOMU ?? tymi wyzwiskami chce się Pan przypodobać ??? Jezusowi ??
 • @circonstance 22:25:08
  Przepiękne, jedno i drugie!

  Nic nie dorówna Świętemu Kościołowi Katolickiemu i dziełom płynącym z tego Źródła!

  Żadna mądrość ludzka, ani ludzka ani anielska, ani diabelska, nie może się równać ze Świętą Wiarą Katolicką płynącą z Pism Świętych od Ducha Świętego.

  Nikt nie dorówna pięcie Chrystusowej!

  Masońskie sługi robią to tylko dla pieniędzy, dla zaspokojenia swych żądz. Wszyscy oni zostawią swoich "panów", gdy przyjdzie Miłość, albo zdechną razem z nimi. Rozpierzchną się jak karaluchy, gdy nadejdzie Światłość i pogrążą w wielkim wstydzie - jeśli zechcą przetrwać.

  Paszoł won masońskie pachoły! :) Trzeba nam robić miejsce dla Pana i Boga - Jezusa Chrystusa w Bogu Ojcu z Duchem Świętym!
 • Marek Lipski:
  Marek Lipski:

  Katolicyzm jako ideologia żydowska, bazująca na żydowskiej biblii jest odnarodowianiem Polaków. Proszą zwrócić uwagę na deklaracje składane przez światłych katolików, że są duchowymi Żydami. A jak Żyd może być Polakiem?
  http://opolczykpl.wordpress.com/2013/02/08/polak-katolik-czyli-zyd/

  Przeciwko rozkradaniu Polski w ramach szabru zwanego "prywatyzacją" protestowałem wielokrotnie. Proszę sobie wygooglować "szabrowany unijny barak+opolczyk" i sprawdzić. Protestowałem wielokrotnie przeciwko żydo-kapitalistycznemi systemowi, w którym obok garstki miliarderów żyją milionowe rzesze biedoty. W każdym tekście poświęconym staremu, pogańskiemu (przedżydowskiemu) i nowemu żydowskiemu porządkowi świata o tym pisałem. Protestowałem przeciwko ustawom czyniącym nas bezbronną zwierzyną łowną i niewolniczą siłą roboczą. Za to wszystko mam na karku tzw. "wymiar sprawiedliwości" i bezpiekę (cbś), która mnie tropi jak w czasach PRL tropiło i szykanowało mnie SB.

  Z propagandą PRL nie mam nic wspólnego. Byłem opozycjonistą, internowanym, a moja żona siedziała za druk i kolportaż w areszcie i dostała wyrok. Proszę nie insynuować mi powiązań z propagandą PRL.
  Polecam zapoznać się z analizą "Antyk" na dole pod tym linkiem - dotyczy mnie.
  http://www.nadstobrawa.za.pl/dokumenty%20ipn.html

  Pomawiać, insynuować - to Wasza - katolicka - specjalność. A ja mam na karku bezpiekę - obojętnie czy w PRL - czy w III Rzydopospolitej:
  http://opolczykpl.wordpress.com/2013/03/06/czy-czytajac-ten-blog-sympatyzujesz-z-terrorysta/


  "Bóg jest jedyny i on również czuwa nad autorem Blogu!"

  No to przytoczę cytaty dotyczące żydowskiego boga czy od niego rzekomo pochodzące - z żydowskiego i żydo-chrześcijańskiego "pisma świętego":

  „Wytracisz więc wszystkie narody, które twój Bóg, Jahwe, wyda tobie. Nie będziesz znał litości nad nimi.”
  Powtórzonego prawa 7, 2

  “Ziemię do której przybywasz jako przychodzień… dam tobie i twojemu potomstwu na wieczne posiadanie.”
  Rodzaju 17, 8

  “I stawią się obcy, aby paść wasze owce, a cudzodziemcy będą waszymi oraczami i winiarzami, a Wy będziecie nazwani kapłanami Pana, sługami naszego Boga mianować was będą ; zużyjecie bogactwa narodów i w ich sławę odziewać się będziecie.”
  Izajasza 61, 5-6

  “Tak mówi Pan Bóg: “Oto skinę ręką na pogan i między ludami podniosę mój sztandar. I odniosą twych synów na rękach, a córki twoje na barkach przyniosą. I będą królowie twymi żywicielami, a księżniczki ich twoimi mamkami. Twarzą do ziemi pokłon ci będą oddawać i lizać będą kurz z twoich nóg.“
  Izajasza 49, 22-23

  “Przyjdą do Ciebie i będą twoimi; chodzić będą za tobą w kajdanach; na twarz przed tobą będą padać i mówić do ciebie błagalnie.”
  Izajasza 45, 14


  “Ja wzmocnię cię i rozmnożę cię bardzo. Z ciebie wyjdą królowie i będą rządzić wszędzie, gdzie tylko dojdą ludzkie ślady. Twemu potomstwu dam całą ziemię pod niebem i będą rządzić wszystkimi narodami, tak jak bedą tego pragnęli…”
  Jub. 32, 18-19

  Nie sądźcie, że przyszedłem pokój przynieść na ziemię. Nie przyszedłem przynieść pokoju, ale miecz. Bo przyszedłem poróżnić syna z jego ojcem, córkę z matką, synową z teściową; i będą nieprzyjaciółmi człowieka jego domownicy.
  Mt 10, 34-36

  Powinieneś więc był oddać moje pieniądze bankierom, a ja po powrocie byłbym z zyskiem odebrał swoją własność. Dlatego odbierzcie mu ten talent, a dajcie temu, który ma dziesięć talentów. Każdemu bowiem, kto ma, będzie dodane, tak że nadmiar mieć będzie. Temu zaś, kto nie ma, zabiorą nawet to, co ma.
  Mt 25 27-29

  Nie chcę "opieki" nade mną psychopatycznego ludobójcy z żydowskiej biblii - księgi zbrodni i rasizmu.
  http://opolczykpl.wordpress.com/2012/12/11/ksiega-zbrodni/
  Która jest fundamentem NWO.
  http://opolczykpl.wordpress.com/2012/12/16/biblijne-korzenie-globalizmu-nwo/

  http://biblia.pismo-swiete.pl/bogjestmiloscia.html

  Mnie wystarczy nasz słowiański Swarożyc i Mokosz
 • @Venco 21:40:06
  "Niestety, ale czarne słońce kojarzy mi się dość mocno z towarzystwem Thule i sektą Himmlera z najwyższej generalicji SS. Oni także wierzyli w starogermańskie mity, zwyczaje i kultywowali je na własny użytek. Takie stowarzyszenia eteryczne zapoczątkowały nazizm w latach 20/30 i wszystkie doktryny, które wypełzły na powierzchnię z czeluści otchłani."

  Bo oni w rzeczywistości nawiązują do tradycji SS, choć zbyt głośno wolą o tym nie mówić, chociaż czasem któremuś się coś wypsknie.
  Poniżej być może autor tego bloga, albo któryś z jego kumpli, to malutkie środowisko pewnie wszyscy się znają. Nazwiska do znalezienia w sieci. Choćby tutaj. Tej ekipy co to napisała akurat też nie lubię, ale solidną robotę śledczą zrobili w innym nieco temacie, a przy okazji zlustrowali pewnie pół tego środowiska, jak nie całe.

  http://cia.media.pl/neofaszysta_na_listach_ppp_sierpien_80

  Ten gość ma dziwną mimikę twarzy i dziwny sposób mówienia, no i te oczka lekko obłędne. To rzeczywiście inna kultura - niepolska. Na pewno nie chciałbym mieć takiego sąsiada.

  http://www.youtube.com/watch?v=PikF3etLfhk
 • baju baju...
  Rzeczywistym bogiem SS był Adolf Hitler, mieszaniec po żydowskim dziadku. Z tego powodu cierpiał na kompleks czystości rasy. Zawłaszczył sobie i splugawił solarny symbol pogański - swastykę. Odwoływał się do "aryjskości" ale za szczególne zasługi na polu bitwy wystawiał świadectwa aryjskości Żydom.
  http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=bBqFikxit58
  Oprócz Hitlera żydowskie korzenie miało wielu dygnitarzy III Rzeszy, z Himmlerem i szefem Gestapo Heydrychem na czele.
  Armia Hitlera utrzymywała na etatach wielu katolickich kapelanów.
  http://opolczykpl.wordpress.com/2013/05/10/protest-w-sprawie-spotwarzenia-i-plugawienia-polskich-rodzimowiercow-i-pogan/
  A ukraińska SS Galizien miała kapelanów grecko-katolickich.
  http://opolczykpl.wordpress.com/2013/05/30/chrzescijanskie-wartosci-ludobojstwo-i-hipokryzja/
  Hitler jako zakompleksiony mieszaniec żerował na mitach starogermańskich. Ciekawe tylko, czy Wagner byłby dumny z takiego "miłośnika" własnej muzyki.
  Słowianie w czasach pogańskich nigdy nie stosowali ludobójstwa. Skatoliczeni - już tak. Ultrakatoliccy chorwaccy ustasze okrutnie wymordowali setki tysięcy ludzi. Serbów mordowali z pobudek religijnych - za to, że nie byli katolikami. Ich wikariusza Wojtyła w nagrodę za zasługi dla katolicyzmu beatyfikował.

  Wolałbym za sąsiada nawet Indianina - byle poganina!
  http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Oof3WXc-Vhw
  Z wyznawcami ludobójcy Jahwe nigdy nie wiadomo. W każdej chwili mogą znów zacząć zapalać stosiki, albo podrżynać gardła niekatolikom. Co z zamiłowaniem czynili przez wiele wieków.
 • --------
  http://www.wykop.pl/link/1532731/wystawa-pod-kosciolem-w-opocznie/
 • @trybeus 19:49:19
  Nie popluj się agencie krzyżacki
 • @NUS 10:30:00
  "@trybeus 19:49:19
  Nie popluj się agencie krzyżacki"

  Pewnie chwilowo nie ma czasu.

  Albo szczupie swoje kury w kurniku...

  Albo stoi pod plebanią i krzyczy do batmana żeby oddał mu syna który został przez ksiundza przytrzymany 3 godziny temu gdy kończyła się tzw. "Religia".
 • @night rat 00:13:44
  ale bzdety - zgadza się...

  "ta obsesyjna antykatolicka antyżydowskość to właśnie oznaka zażydzenia."

  Czyżby? Ja, poganin nie mówię o sobie - Ja też jestem Żydem (duchowym)
  http://www.konserwatyzm.pl/artykul/9128/ja-tez-jestem-zydem-duchowym
  A co niektórzy katolicy już tak. I są tacy, którzy pragną pewnego galilejskiego Żyda "intronizować" na króla Polski. Bo żydówki Miriam jako "królowej" jest im za mało.
  Gdyby w Polsce dominował inny odprysk jahwizmu, to on byłby na tapecie. Jest jednak tak, że Ducha Słowiańskiego zżydził u nas katolicyzm.  "czyli satanizm ręka w rękę z bolszewią i masonerią."

  Stara śpiewka katolików - gdy brak argumentów to się adwersarza pomawia o co tylko się da.


  "pisz dalej bajki o zamordystycznym Kościele i niszczeniu cywilizacji a sam ośmieszysz łatwiej własne idee :)"


  Zamordyzm kk to historyczny i wielokrotnie udowodniony fakt. Tylko ignorant może to podważać."

  "nie wspominając o opieraniu swej wiary na własnych wyobrażeniach wierzeń Słowian.

  Wolę własne wyobrażenia dot. wierzeń Słowian niż przeżutą jahwistyczną papkę, bzdurne dogmaty i infantylne "prawdy objawione". Zwłaszcza nie trawię starotestamentowego ludobójcy przerobionego na nieskończenie miłosiernego.

  „Wytracisz więc wszystkie narody, które twój Bóg, Jahwe, wyda tobie. Nie będziesz znał litości nad nimi.”
  Powtórzonego prawa 7, 2


  "świadomie odrzucasz Boga,"

  Dla mnie wyssany z palca nadjordański ludobójczy bożek nie jest "Bogiem". Ja mam naszych Bogów - Słowiańskich.

  " zamiast wszystko uzasadniać atakiem na KK,"

  Dlaczegi pisanie niewygodnej prawdy o kk uznawane jest przez katolików za atak na kk?
  Dokładnie tak samo było za komuny. Mówiłem o niej prawdę i wylądowałem w obozie internowanych. Za atakowanie socjalizmu!


  "a może chodzi o powody osobiste, np. sodomię? wielu pederastów zaciekle opluwa Kościół za nazwanie zboczenia po imieniu. wskazuje na to również niepogodzenie się ze samym sobą..."

  No widzisz - to są chamskie i perfidne, typowo żydłackie insynuacje mające opluskwić adwersarza. Na nic innego żydłactwa nie stać. Jak nie hitlerowiec, to mason, bolszewik, a w ostateczności "sodomita". Może jeszcze na pedofila mnie ptrzerobisz? Czy też nie chcesz wywoływać wilka z lasu? Bo by ktoś napisał, że pedofilia to specjalizacja kleru.
 • "A już skończonym absurdem był ostatni atak na pogaństwo w wykonaniu gorliwego katolika, jak się wydaje etatowego...
  ...dezinformatora i prowokatora – Sendeckiego – który grających w piłkę chłopaków przerobił na “pogan”, a ignorowanie przez nich żydłackich guseł “bożego ciała” okrzyczał atakiem pogaństwa na te gusła. Choć chłopaki byli tak zajęci grą, że owych żydłackich guseł nie tylko nie atakowali – oni ich po prostu nie widzieli."
  Pański tekst jest kłamliwy w kilku miejscach. Postawa owych młodych mężczyzn była pogańska, ponieważ pogaństwem jest nie oddanie czci Bogu niesionemu ulicą. Demoralizacja (spoganienie - według naszego kodu pojęciowego nieznajomość prawdy o Bogu to jest właśnie pogańśtwo) młodzieży Polskiej jest wielkim problemem. Właśnie na tym polega walka ideowa i informacyjna z polskością - że antypolscy masoni, agenci WASP-wscy, sowieccy i niemieccy oddzielają polską młodzież od chrześcijaństwa, aby nasz naród osłabić i wykorzenić.
  Robiąc ten film unaoczniłem co się wyrabia na Ursynowie i w wielu innych miastach Polski. Wielu ten film obejrzało i to jest mój sukces osobisty.
  Podsrywanie mnie, że jestem "etatowym dezinformatorem i prowokatorem" to jest po prostu oszczerstwo. Jak mnie Pan nie przeprosi to będzie mi bardzo, bardzo przykro. Ano - w sumie po tym właśnie rozpoznajemy pogan - że opowiadają o chrześcijanach kłamstwa. W pogaństwie prawda nie jest istotna.
 • @Eugeniusz Sendecki 14:30:49
  "Postawa owych młodych mężczyzn była pogańska, ponieważ pogaństwem jest nie oddanie czci Bogu niesionemu ulicą."

  Jesteś Wać Pan mega sekciarskim jełopem - ale mniejsza o to.

  Nikt nikomu nie rozkaże czcić cudzych Bożków.

  Czym innym jest olewanie cudzych fobii i urojeń a czym innym przeszkadzanie w jakichś sekciarskich obrzędach.
  Owi chłopcy w niczym wam sekciarze nie przeszkadzali a najzwyczajniej w świecie oleli motłoch obłąkanych.

  I tak na koniec to ponoć nieśliście swojego Bożka....
  Proszę i jego następnym razem nagrać to chętnie zobaczę jak to cudo wygląda.
  Otrzyma Pan za to dodatkową nagrodę - wszak będą to pierwsze zdjęcia a może i film prehistorycznego ponoć istniejącego wszechswtórcy.

  Yeti niby nagrali, potwora z Loch Nes też, migawki Czupakabry również, Dodę bez gaci i Skibbę z gołym tyłkiem więc dlaczego by nie objawić taka personę.
 • Przykład judaizacji w KRK - zakon kapucynów i "muzyczna golgota"
  tak od 1 minuty filmu
  http://vimeo.com/45273322

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY